3 האחים שטבעו באשקלון הובאו למנוחות

שלושה ימים לאחר שטבעו ובתום חיפושים מאומצים, נאהד, עאטף וסולימאן א-סריעה נקברו יחדיו בכסייפה; בן משפחה: קיווינו שיחזרו חיים, זו טרגדיה בלתי נתפשת

יניר יגנה
יניר יגנה

מאות בני אדם השתתפו הערב (ראשון) בהלוויית שלושת האחים שטבעו בחוף דלילה באשקלון בשבוע שעבר. בצהריים איתרו צוללנים של המשטרה את גופתו של נאהד א-סריעה, שטבע יחד עם שני אחיו ובכך הגיעו החיפושים לקיצם.

בני משפחה שהגיעו לטקס הערב, שנערך בבית העלמין בכסייפה, סיפרו כי האב לא היה מוכן לקבור את הילדים בנפרד אלא יחדיו. לדברי אחד מהם, "האחים הלכו ביחד, ונקברו ביחד. נכון שקיווינו שיחזרו בחיים, אבל לצערנו זה לא קרה". בן משפחה אחר אמר כי "הם הלכו לבלות בחוף הים עם המשפחה שלהם ועכשיו אנחנו קוברים אותם. זה בלתי נתפש, זו פשוט טרגדיה".

גופתו של האח הבכור בן ה-26 נמצאה היום סמוך לשובר הגלים שבו אותרה בשעות הבוקר גופתו של האח הצעיר, עאטף בן ה-16. אתמול נמצאה במים גופתו של האח סולימאן בן ה-19. הגופות הובאו אל החוף, וזוהו על ידי בני המשפחה.

בחיפושים נטלו חלק לצד הצוללנים גם צוותי אוויר, וכן צוותי חיפוש בסירות. היום, לאחר מציאת גופתו של עאטף בשעות הבוקר, הגיע למקום גם מפקד מחוז הדרום, ניצב יורם הלוי, שקיים במקום הערכת מצב ושוחח עם בני המשפחה, ששהו על החוף לאורך ימי החיפושים מלווים בחבריהם.

10 מתוך 10 |
צילום: אילן אסייג
1 מתוך 10 |
צילום: אילן אסייג
2 מתוך 10 |
צילום: אילן אסייג

עם מציאת הגופה הראשונה אתמול, של סולימאן בן ה-19, אמר אב המשפחה, חסן א-סריעה, כי אין בכוונתו לקבור את הגופות, עד למציאת כל האחים. "אנחנו לא מתכוונים לעזוב עד שאמצא את בניי", אמר. "אני רוצה לקבור את שלושתם יחד, הם טבעו יחד וייקברו יחד. נחכה להם עד שנמצא אותם". 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ