תלמידים חשודים שהתעללו בבן כיתתם "בגלל שהוא נמוך"

על פי החשד, הנערים הלומדים בכיתת חינוך מיוחד, קשרו תלמיד אחר לעמוד והכניסו חרקים לחולצתו. משרד החינוך: זהו אירוע חריג

יניר יגנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניר יגנה

חוקרי יחידת הנוער במשטרת באר שבע, עצרו בסוף השבוע שני קטינים בחשד שהתעללו בחברם לספסל הלימודים. השלושה לומדים בכיתה ט' במסלול חינוך מיוחד. על פי החשד, קשרו השניים את התלמיד לעמוד במהלך אחת ההפסקות ביום הלימודים, זרקו עליו חרקים והכניסו אותם לחולצתו, ולעגו לו בגלל גובהו.

ביום חמישי האחרון, הגיעה אמו של התלמיד למשטרה וסיפרה לחוקרים על ההתעללות שעבר בנה בבית הספר. מיד לאחר הגשת התלונה נעצר החשוד המרכזי ושוחרר אתמול (ראשון) למעצר בית. הנער השני החשוד בהתעללות נעצר אתמול, נחקר בתחנת המשטרה ושוחרר גם הוא למעצר בית. במשטרה אומרים כי בימים הקרובים יוגש נגד השניים כתב אישום.

מפקח חיים דמרי, קצין הנוער בחנת באר שבע, אמר כי מדובר באירוע קשה. "מעורבותה של האם הביאה להפסקת ההתעללות , אנו ננהג באפס סובלנות במקרי אלימות כלפי קטינים ונמצה עימם את הדין".

ממחוז הדרום במשרד החינוך נמסר כי הם רואים את האירוע בחומרה רבה. "מדובר באירוע חריג. מיד לאחר המקרה, ערך צוות בית הספר בירור מול התלמידים המעורבים והעניק תמיכה לתלמיד הנפגע. המורים ערכו שיחות הסברה עם כל תלמידי הכיתה להבהרת חומרת המעשה והשלכותיו וכן עמד על חובת ההבחנה בין משחק להתעללות", אמרו במשרד החינוך.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ