החל ממחר: הלימודים בתיכונים יושבתו ביישובים שונים מדי יום

מועצת התלמידים הארצית תשבית מחר את הלימודים ברמת גן, ראש העין, אופקים, יקנעם ודיר אל-אסד. ההשבתה נעשית במחאה על השבתת הטיולים והפעילויות מחוץ לבתי הספר

ירדן סקופ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ירדן סקופ

מועצת התלמידים הארצית הודיעה כי החל ממחר (ראשון) תשבית לסירוגין את הלימודים בתיכונים ברחבי הארץ - בכל יום ביישובים אחרים. זאת, לאחר שבימים שלישי ורביעי בשבוע שעבר הושבתו הלימודים בכל התיכונים בארץ. בשלב ראשון יושבתו הלימודים ברמת גן, ראש העין, אופקים, יקנעם ודיר אל-אסד. מחר תודיע מועצת התלמידים היכן יושבתו הלימודים ביום שני.

שביתת התלמידים נערכת במחאה על עיצומי ארגון המורים העל-יסודיים, שהודיע כי לאחר חופשת הפסח ישבית את הטיולים השנתיים והפעילויות מחוץ לבתי הספר. בארגון טוענים שמשרד החינוך מסרב להידבר עם המורים ברצינות על סוגיות שונות הנוגעות לתנאי העסקתם, ולכן לא נותרה להם ברירה אלא לנקוט עיצומים.

בדיון בבית הדין הארצי לעבודה בבקשת משרד החינוך להוציא צווי מניעה להשבתת הטיולים והפעילויות, הציעה השופטת רונית רוזנפלד שהצדדים יקיימו הידברות, אך ראש ארגון המורים רן ארז סירב לכך. בעקבות הסירוב ביקשה השופטת את תגובת משרד חינוך על מנת להחליט אם לקיים דיון נוסף בנושא. עד כה לא הכריע בית המשפט בסוגיה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ