הארץ

שכנה של משפחת נתניהו העלתה אתמול (שישי) פוסט לפייסבוק שבו כתבה שבנו של ראש הממשלה, יאיר, לא הרים את גלליה של הכלבה קאיה בגינת כלבים שכונתית. לדבריה, אחרי שהעירה לו על כך, הוא חיווה לעברה תנועה מגונה. יאיר נתניהו מסר בתגובה שמדובר בשכנה שנוהגת להטריד אותו ואת בני משפחתו.

"זאת הצואה של הכלבה קאיה, (כן, של ראש הממשלה ומשפחתו)", כתבה טלילה אמיתי, "כאשר בקשתי מהבן הבכור-יאיר- שנכנס איתה ועם המאבטח לגינת הכלבים בה היינו, להרים זאת כי אנחנו מקפידים על נקיון הגינה ואפילו אוספים כסף לטובת הנקיון, הוא עשה לי אצבע משולשת, סובב את גבו ויצא".

יאיר נתניהו מסר בתגובה: "מדובר באשה שכדרך קבע – כל פעם שהיא רואה את יאיר נתניהו או בן משפחה אחר מטיילים עם הכלבה קאיה – פונה אליהם ללא סיבה, מטרידה, מעירה הערות פוגעניות ונוהגת באגרסיביות ללא כל אינטראקציה מצידם. יאיר כלל אינו יודע אם קאיה עשתה את צרכיה כטענת האישה או לאו שכן היה עסוק בשיחת טלפון במכשיר הסלולארי כאשר היא פנתה אליו באגרסיביות כהרגלה. לאור ניסיונו המר איתה יאיר מייד ניתק מגע ועזב את המקום".

רבים הגיבו לפוסט בפייסבוק ובטוויטר. בין היתר נכתב שם, "קאיה צפויה להיחקר מחר בלהבהב 433", ו"צרכיה של קאיה כמשל לאזרחי מדינת ישראל - לא רואים אותם ביום יום ומרימים אצבע משולשת להערות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ