בניו של אולמרט עונים ליאיר נתניהו: גזען, הומופוב ופשיסט

אריאל ושאול אולמרט תקפו את בנו של ראש הממשלה לאחר שכתב בפייסבוק: "מה עם תחקיר על ה'בן של כולנו', יחסיו המעניינים עם פלסטיני והמשמעויות לביטחון המדינה?", ואיימו בתביעה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בניו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט התייחסו היום (רביעי) בפייסבוק לדברי בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, שכתב אתמול על אחד מהם כי יש צורך בתחקיר על "יחסיו המעניינים עם איזה פלסטיני והמשמעויות לביטחון המדינה". אריאל אולמרט ביקר את יאיר על אורח חייו וכתב כי לא יהסס לתבוע את כל מי "שהפיץ או יפיץ גם כעת מעשיות שקריות, גזעניות והומופוביות".

אריאל אולמרט התייחס לפרסומים אודותיו בעבר, וכתב: "אהלן יאיר נתניהו. אנחנו לא מכירים. אני אריאל, הבן הסודי של אהוד אולמרט. הבן ההומו, נו, אתה יודע, זה שחי עם פלסטיני וברח איתו לצרפת. סיפור יפה לא? התרשמתי שהוא מסעיר אותך".

אולמרט הבן ציין כי עד היום התעלם מהפרסומים השקריים, "ואז אתה נכנסת לתמונה, יאיר נתניהו היקר. כותבים עליך תחקירים, מעלים שאלות לגבי אורחות חייך ואתה כנראה בלחץ. דרכך להתמודד עם זה היא להשליך קצת מן הרפש על אחרים", כתב בפוסט.

אריאל ביקר את אורח חייו של יאיר נתניהו. "אין לי נהג ומאבטח מטעם המדינה, אני לא מתרועע עם נשיאים או מבלה - לכאורה - אצל מילארדרים. אני אשכרה עובד לפרנסתי". הוא גם אזכר את תקרית איסוף הצואה של הכלבה קאיה, וסיכם: "בקיצור, אני חי את חיי. הנסיונות שלך לגרור אותי לתוך המציאות המעוותת שלך נועדו להיכשל. אני נחוש לפעול רק במסגרת החוק ולכן לא אהסס לתבוע את כל מי שהפיץ או יפיץ גם כעת מעשיות שקריות, גזעניות והומופוביות".

שאול אולמרט כתב: "מוכרת לי ולאחי הפוזיציה הזו, להיות בן של ראש ממשלה. זה מורכב, בעיקר לאור הסערות והטלטלות שהמשפחה חווה (גם זה מוכר לנו, מה לעשות)". הוא הוסיף: "אני קורא את מה שכתב אח שלי ונורא שמח שהוא כזה, ולא הגזען, ההומופוב, הביריון, הפשיסט שזולת העובדה שלשלושתינו היה אבא שכיהן תקופה כראש ממשלת ישראל, אין לנו דבר במשותף איתו".

יאיר נתניהו פרסם אתמול תגובה לפוסט בעמוד הפייסבוק "61" שכותרתו "חמישה דברים שלא ידעתם על יורש העצר, יאיר נתניהו". בפוסט הוא תקף את ראשי הממשלה לשעבר אריאל שרון ושמעון פרס, את ארגון מולד ואת הקרן החדשה לישראל, אותה כינה "הקרן להשמדת ישראל". בתגובה הוא הזכיר גם את בנו של אולמרט, כשכתב: "מה עם איזה תחקיר על ה'בן של כולנו' של רוה"מ אולמרט, יחסיו המעניינים עם פלסטיני והמשמעויות לביטחון המדינה?". 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ