שני עובדי משחטת עופות נפגעו קשה ואחד נפגע קל משאיפה של חומרים כימיים - חינוך וחברה - הארץ

שני עובדי משחטת עופות נפגעו קשה ואחד נפגע קל משאיפה של חומרים כימיים

לפי המשטרה, אחד העובדים ירד לבור בשטח המשחטה ונפגע משאיפת אוויר לא נקי. שני הפועלים הנוספים נכנסו לבור כדי לחלץ את הראשון ונפגעו גם הם. בדיקת נסיבות התקרית נמשכת

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
בית החולים סורוקה - ארכיון

שני עובדי תחזוקה נפגעו באורח קשה ועובד נוסף נפגע באורח קל בתאונת עבודה במשחטת עופות סמוך לנתיבות. לפי סגן מנהל בית החולים סורוקה בבאר שבע, ד"ר דן שוורצפוקס, השלושה סובלים "מפגיעה ריאתית שנגרמה כתוצאה מחשיפה ושאיפה של חומרים כימיים". 

לפי המשטרה, אחד העובדים ירד לבור בשטח משחטת "עוף הנגב" שעל כביש 25, כדי להוציא מתוכו חפץ שנפל. הוא נפגע מ"שאיפת אוויר לא נקי", ושני הפועלים הנוספים נפגעו גם הם כשנכנסו לבור כדי לחלץ את הפועל הראשון. המשטרה לא מסרה פרטים נוספים על התאונה והיא ממשיכה לבדוק את נסיבותיה.

פרמדיק מגן דוד אדום שהיה בזירת התאונה, ישראל ימיני, סיפר: "כשהגענו למפעל חברנו לפועלים, והם הובילו אותנו לכניסה למבנה שממנו חולצו שלושה פועלים. גבר כבן 40 היה מחוסר הכרה ושני פועלים נוספים היו בהכרה מעורפלת". מבית החולים סורוקה נמסר כי שני הפצועים באורח קשה מונשמים ומורדמים, והם הועברו ליחידה לטיפול נמרץ. הפועל שנפגע באורח קל הועבר להשגחה במחלקה פנימית.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ