שני עובדי משחטת עופות נפגעו קשה ואחד נפגע קל משאיפה של חומרים כימיים

לפי המשטרה, אחד העובדים ירד לבור בשטח המשחטה ונפגע משאיפת אוויר לא נקי. שני הפועלים הנוספים נכנסו לבור כדי לחלץ את הראשון ונפגעו גם הם. בדיקת נסיבות התקרית נמשכת

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בית החולים סורוקה - ארכיון
בית החולים סורוקה - ארכיוןצילום: עופר וקנין

שני עובדי תחזוקה נפגעו באורח קשה ועובד נוסף נפגע באורח קל בתאונת עבודה במשחטת עופות סמוך לנתיבות. לפי סגן מנהל בית החולים סורוקה בבאר שבע, ד"ר דן שוורצפוקס, השלושה סובלים "מפגיעה ריאתית שנגרמה כתוצאה מחשיפה ושאיפה של חומרים כימיים". 

לפי המשטרה, אחד העובדים ירד לבור בשטח משחטת "עוף הנגב" שעל כביש 25, כדי להוציא מתוכו חפץ שנפל. הוא נפגע מ"שאיפת אוויר לא נקי", ושני הפועלים הנוספים נפגעו גם הם כשנכנסו לבור כדי לחלץ את הפועל הראשון. המשטרה לא מסרה פרטים נוספים על התאונה והיא ממשיכה לבדוק את נסיבותיה.

פרמדיק מגן דוד אדום שהיה בזירת התאונה, ישראל ימיני, סיפר: "כשהגענו למפעל חברנו לפועלים, והם הובילו אותנו לכניסה למבנה שממנו חולצו שלושה פועלים. גבר כבן 40 היה מחוסר הכרה ושני פועלים נוספים היו בהכרה מעורפלת". מבית החולים סורוקה נמסר כי שני הפצועים באורח קשה מונשמים ומורדמים, והם הועברו ליחידה לטיפול נמרץ. הפועל שנפגע באורח קל הועבר להשגחה במחלקה פנימית.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ