כתב "הארץ" עופר אדרת זכה בתעודת יקיר איגוד הארכיונאים לשנת תש"פ

הנהלת האיגוד הודיעה כי אדרת זכה בתעודה על סיקור נושאים הקשורים בהיסטוריה הישראלית והיהודית, ועל "מאמציו להעלאת המודעות הציבורית לנעשה ולחסר בארכיונים השונים"

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

כתב ההיסטוריה של "הארץ" עופר אדרת זכה בתעודת יקיר איגוד הארכיונאים לשנת תש"פ. הנהלת האיגוד הודיעה היום (רביעי) כי אדרת זכה בתעודה על סיקור נושאים הקשורים בהיסטוריה הישראלית והיהודית, ועל "מאמציו להעלאת המודעות הציבורית לנעשה ולחסר בארכיונים השונים".

עופר אדרת

בהנהלת האיגוד ציינו גם את יוזמתו של אדרת "לפרסום וחשיפת פרשיות היסטוריות ואוצרות מן העבר באתרי הרשתות החברתיות", ואת מאמציו להעלות את המודעות לטיפול באתרי מורשת.

מלבד לאדרת, הארכיונאית גלית שאול זכתה בפרס הרליץ לארכיונאית בתחילת דרכה המקצועית, "על הצטיינות בעבודה והישגים מקצועיים יוצאי דופן" בארכיון קיבוץ אייל ומוזיאון העיר הרצליה, כך על פי חברי ההנהלה. עוד ציינו את מעורבותה ביצירת הסרטון של האיגוד לכבוד 70 שנה למדינה ואת עבודתה במסגרת "יד בן צבי" במיזם "ארץ חפץ" ו"העיר הנגלית לעין".

באיגוד העניקו גם תעודת חבר של כבוד לאורי בראל מארכיון קיבוץ ברקאי, המשמש גם כחבר הנהלה באיגוד. תעודות ציון לשבח הוענקו לארכיונאים נוספים, בהם מאיר רוסו, הילה אברהם, היידי עפרון והדר בשן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ