מרצה בטכניון הושעה לאחר שאמר בשיעור: "בטוח שכולכם מתעניינים בפורנו"

דברי המרצה, פרופסור יוסי גיל מהפקולטה למדעי המחשב, נאמרו בשיעור בשבוע שעבר. בין היתר הוא אמר: "יש שפת תכנות שקרויה על שם כוכבת פורנו, אז מי שמרגיש משועמם בשיעור, שילך לחפש את השפה". הטכניון: "רואים את האירוע בחומרה רבה"

שירה קדרי-עובדיה
שירה קדרי-עובדיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מעונות בטכניון בחיפה, בחודש שעבר
שירה קדרי-עובדיה
שירה קדרי-עובדיה

מרצה בטכניון הושעה הבוקר (חמישי) לאחר שאמר לסטודנטים כי הוא בטוח שכולם "מתעניינים בפורנו". דברי המרצה, פרופסור יוסי גיל מהפקולטה למדעי המחשב, נאמרו בשיעור בשבוע שעבר. סטודנטים התלוננו בפני ההנהלה לאחר שהסרטון הופץ ביניהם.

בהקלטה נשמע גיל אומר לתלמידים: "אני בטוח שכולכם מתעניינים בפורנו, נכון? שירים יד מי שלא מתעניין. אני רואה שכולכם מתעניינים. יש שפת תכנות שקרויה על שם כוכבת פורנו, אז מי שמרגיש משועמם בשיעור, שילך לחפש את שפת התכנות שקרויה על שם כוכבת פורנו. היא היתה כוכבת של 'גרון עמוק'". 

מהטכניון נמסר כי המוסד "רואה את האירוע בחומרה רבה. המרצה יושעה מכל פעילות הוראה והנחיה של תלמידי הסמכה ותארים מתקדמים, עד להשלמת הבירור על ידי הנציבה המרכזת למניעת הטרדות מיניות. אנו מתנצלים בפני הסטודנטיות והסטודנטים שנפגעו. נמשיך לפעול כדי להבטיח לכל אדם סביבת עבודה ולימודים מקבלת ומכבדת".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ