תלמידי כיתות ז'-ט' שבים הבוקר לבתי הספר אחרי שלושה חודשים של למידה מרחוק

כ-345 אלף תלמידי חטיבות הביניים הם האחרונים שחוזרים לבתי הספר מסגר הקורונה. הלימודים בכיתות יתקיימו בקבוצות קטנות ורק בחלק מהשבוע. ביישובים הכתומים והאדומים בתי הספר לא ייפתחו

שירה קדרי-עובדיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בית ספר אורט סינגאלובסקי בתל אביב
שירה קדרי-עובדיה

כ-345 אלף תלמידי כיתות ז'-ט' שבים הבוקר (ראשון) לבתי הספר, לאחר כמעט שלושה חודשים של למידה מרחוק בשל סגר הקורונה. הכיתות ייפתחו מחדש ביישובים הירוקים והצהובים, שבהם התחלואה נמוכה יחסית, וביישובים הכתומים והאדומים הלימודים ימשיכו להתקיים במתכונת של למידה מרחוק. תלמידי חטיבות הביניים הם האחרונים שחוזרים ללימודים בבתי הספר.

לפי הנחיות משרדי הבריאות והחינוך, התלמידים ילמדו בקבוצות קטנות של עד 20 תלמידים, והם יגיעו לבית הספר לפחות יומיים בשבוע. כל מורה יוכל לעבור בין ארבע קבוצות לכל היותר. מנהלים מחו בימים האחרונים על ההגבלות, בטענה כי הן אינן מאפשרות להחזיר את התלמידים לכיתות ליותר משעות ספורות בשבוע. "קודם כל שולחים הודעה לתקשורת ואחר כך בוחנים את ההיתכנות שלה בשטח. שום קשר למציאות", כתב להורי התלמידים מוטי ארבל, מנהל בית ספר תיכון באשדוד.

תיכון אמי"ת מודיעין בנים (למצולמים אין קשר לכתבה)צילום: גיל כהן מגן

במשרד החינוך המליצו למנהלי בתי הספר לנצל את שעות הלמידה בבית הספר לטובת חזרה על החומר שנלמד בתקופת הלמידה מרחוק, ולבחינה במקצועות השונים. עוד הומלץ "לשלב פעילות רגשית-חברתית לחיזוק חוסן ורווחה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ