עשרות בעלי חנויות רחוב ועסקי ביגוד מפגינים בתל אביב נגד הסגר

המפגינים השליכו סחורה לרחוב, והניפו שלטים שעליהם נכתב בין היתר: "מלחמה - עצמאים הם לא סוג ב", "ביבי נטשת אותנו" ו"החזקים מתחזקים והקטנים מופקרים"

בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ההפגנה בתל אביב, היום
בר פלג

עשרות בעלי עסקים בענף הביגוד מפגינים (שלישי) בדרך יפו בתל אביב במחאה על הסגר השלישי. המפגינים מניפים שלטים שעליהם נכתב בין היתר, "מלחמה - עצמאים הם לא סוג ב", "ביבי נטשת אותנו" ו"החזקים מתחזקים והקטנים מופקרים". בנוסף, הם תלו בובת תצוגה באמצעות חבל תלייה.

עו"ד רועי כהן, נשיא ארגון העצמאים להב ומקום שני ברשימת "תנופה" בראשות עפר שלח אמר כי "המחאה היום לפני הקבינט היא תמרור אזהרה לממשלה על זה שזנחה את חנויות הרחוב והעצמאים והותירה אותם להתמודד לבד עם הסגר עם ההלוואות לבנקים ועם סחורה". 

דרך יפו בתל אביב, היוםצילום: מוטי מילרוד

עודד בבאי, בעל חנות בגדים, אמר: "אנחנו הגענו למצב של סוף העסקים שלנו. כבר אין לנו אוויר. אנחנו כבר לא יכולים לנשום יותר. אנחנו חנויות רחוב, אצלנו הכי בטוח - למה דווקא אותנו סוגרים?".

מיכל אורון עזאני בעלת חנות בגדי מעצבים נשאה חבל תלייה על צווארה, שאותו חילקו מארגני ההפגנה. "אנחנו אומרים שלא יכול להיות מצב שאנחנו סגורים והמשק עובד כרגיל. אנחנו מוחים על זה שהוציאו אותנו לסגר בלי פיצוי. זה אסון כלכלי ואני פה כדי לצעוק את הצעקה של כל בעלי חנויות הרחוב".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ