האוניברסיטה העברית מגבשת תוכנית לחידוש הלימודים בקמפוסים למחוסנים בלבד

לפי התוכנית שגיבשו בהנהלת האוניברסיטה, גם מחלימים מקורונה יוכלו ללמוד בקמפוסים מהסמסטר הקרוב, וסטודנטים שלא עונים על ההגדרות יוכלו להשתתף בשיעורים בלמידה מרחוק בלבד. במל"ג מסרו כי אינם מכירים את פרטי המתווה המתגבש

שירה קדרי-עובדיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
האוניברסיטה העברית, ב-2018
שירה קדרי-עובדיה

הנהלת האוניברסיטה העברית מגבשת תוכנית לחידוש הלימודים בקמפוסים כבר בסמסטר הקרוב לסטודנטים שחוסנו נגד קורונה או שהחלימו מהנגיף. לפי התוכנית שגיבשו באוניברסיטה, סטודנטים שלא עונים על אחת משתי ההגדרות יוכלו להשתתף בשיעורים באמצעות למידה מרחוק בלבד. המועצה להשכלה גבוהה (המל"ג) מסרה כי אינה מכירה את פרטי המתווה המתגבש. מוועד ראשי האוניברסיטאות טרם נמסרה תגובה.

לדברי ראשי האוניברסיטה, כל חברי ההנהלה התחסנו כבר, וכן כמעט כל חברות וחברי הסגל האקדמי והמינהלי. בהודעה שפרסמו היום (שלישי) לסטודנטים נכתב כי "על כולנו מוטלת החובה לפעול למאבק בנגיף, באמצעות התחסנות נרחבת. אי-התחסנות מסכנת חיים", נכתב. הם קראו לסטודנטים להתחסן בהקדם. "לאור כך שהזמן הנחוץ ממועד החיסון הראשון ועד לפיתוח נוגדנים הוא כארבעה שבועות, יש חשיבות רבה לכך שמי שטרם עשו כן, יתחסנו כבר בימים הקרובים".

בספטמבר הודיע ועד ראשי האוניברסיטאות כי שנת הלימודים האקדמית באוניברסיטאות תיפתח רק באופן מקוון, וכי בהמשך הסמסטר יבחנו המוסדות את האפשרות לחזור ללימודים מהקמפוס, בהתאם לרמת התחלואה הארצית. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ