נעצר בעלה של וירג'יניה, שהועסקה בביתו של ברק

הבעל שהה עם בנם, רק אחרי 6 שעות הושג הסכם לפיו יילקח הבן למחבוא של אמו

אורלי וילנאי
אורלי וילנאי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אורלי וילנאי
אורלי וילנאי

פקחי יחידת עוז עצרו אתמול את מאני נבארו, בעלה של וירג'יניה נבארו, ששמה עלה לכותרות לאחר שהועסקה ללא אישור עבודה בביתו של שר הביטחון אהוד ברק. הפקחים הגיעו בשעות אחר הצהריים לביתם של השניים בשכונת נווה שאנן בתל אביב, והורו לו להתלוות אליהם. במקום התפתחה מהומה כשהפקחים הבינו כי אינם יכולים לעצור גם את בנם בן השלוש של השניים, כריסטופר.

במשך כשש שעות החזיקו אנשי היחידה במאני ובכריסטופר. הם דרשו מווירג'יניה לבוא לקחת את הילד, אך האם חששה להגיע למקום מתוך הבנה שגם היא תיעצר. הבעל נמצא בהליך הסדרת אשרה, לאחר שתוקף אשרות השהייה והעבודה שלו פג ומעסיקו נפטר. השניים הם אזרחי הפיליפינים שנכנסו לישראל באישור.

אנשי עוז מנעו את הכניסה מעורכי הדין ומעשרות מתנדבי ארגון "ילדים ישראלים", שהגיעו למקום כדי לסייע למשפחה. רק אחרי שעות ארוכות הצליח עו"ד דן קלדרון לרקוח הסכם לפיו יילקח כריסטופר הקטן בזרועותיו למקום שבו מתחבאת אמו, ואנשי עוז התחייבו שלא לעקוב אחריו. במקביל, הבטיחו שהאב יועבר לתשאול בלבד. אבל הבטחות לחוד ומעשים לחוד, מיד אחרי שנלקח הבעל מדירתם המשותפת הוא נשלח לכלא גבעון עם צו גירוש, מבלי שניתנה לעורכי הדין שלו יכולת להגן על האינטרסים. ברשות האוכלוסין וההגירה טוענים כי לא הוצגה כל הוכחה שנבארו הוא אביו של הילד, ועל כן הוא נעצר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ