התנחלות שרתון: מעריצותיו של ג'סטין ביבר מתייאשות

לילות ללא שינה, פרצי בכי וריבים עם נערות אחרות. המעריצות השרופות חיכו אתמול לאליל הנוער בפתח המלון שבו הוא שוהה בתל אביב, אך לא ראו אפילו קווצה אחת משיער המשי של הכוכב המסתתר

רועי צ'יקי ארד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רועי צ'יקי ארד

ברחבת החניה של מלון שרתון שבו מתאכסן ג'סטין ביבר, המעריצות משועממות. כדי לשרוד, הן צועקות או מתקוטטות ביניהן, למשל כשמעריצה אכזרית טוענת שביבר שמן ("מה שמן? הוא כפרה").

גם צלמי הפפראצי נרגעו, לאחר שכבר הסתכסכו עם אליל הנוער בעל שיער המשי. ברק פכטר, רוזן הפפראצי, לא בא לצלם, אלא כדי לפרשן מול מצלמת ערוץ 2. הוא פתח ב"וואן טו טרי מיקי ויעקב", ואז התלונן על ביבר. נראה שהפפראצי שונאים את כוכבי האינסטנט אפילו יותר ממבקרי התרבות. לבסוף חזר לאופנוע, הניח את עורפו על הכיסא ואת רגליו על ההגה. וכך, בשכיבה, הסביר לי שהוא מתוסכל: "צילמתי אותו יוצא מהמסעדה. הציעו לי בסוכנות בחו"ל פחות מחמישים דולר. ומה בארץ? זה בקושי שווה חמישים שקל".

לאחר שביום הראשון הגיעו כמאה נערות, אלה שנותרו מיואשות. ליאור, בת 14, ממתינה יומיים רצופים מול המלון. היא ישנה שעתיים הלילה. מיד מתחיל ויכוח עם נערה אחרת שטוענת שהיא ישנה שעה. על כל פנים, כולן לא ראו אפילו קווצה משיער הכוכב. הן מתלוננות שהמלון מרשה להן ללכת רק לשירותים שבקומת מרתף. "שירותים מסריחים, בקושי ברז היה שם".

המאבטחים נוהגים בקשיחות, אבל נראה שהם מחבבים את הבנות, שבוודאי מעניינות יותר מאנשי העסקים הפוקדים מלונות כאלה. שמועה מגיעה לפתע. אחת הנערות מתחילה לצעוק, וכולן אחריה: ג'סטין בספא. "אוי מיי גאד, הוא בלי חולצה", זועקת אחת מהן.

הבנות מעריצות כל דבר שיוצא מפיו או מחשבון הטוויטר של הנער הכוכב. בסכסוך בין ביבר לביבי, ברור באיזה צד יבחרו. סתיו: "אני נגד שייפגש עם ביבי. מה, הוא מנהיג לשלום? ברגע שהוא תומך בביבי, זה נגד אובמה. ומה עם המעריצות במדינות הערביות? תכלס, ג'סטין לא מבין בפוליטיקה, הוא ילד בן 17".

למה ילד? את יותר קטנה.

"אפשר להתחתן עם הפרש של חמש שנים. זה כמו היחס בין דוד ודודה שלי".

אחת המעריצות טוענת בפני הצוות של גיא פינס שנדחפה על ידי המאבטחים. לראיה, היא מציגה יד שנראית בסדר גמור. "השומר עשה לי את זה. רק נכנסתי בקטנה". "שומר הרביץ לה. זה חזק?", מתייעץ אחד האנשים של גיא פינס. לבסוף האייטם נופל. "גם כשהיו כאן מהסדרה ?כמעט מלאכים', השומר דחף אותי", היא מספרת. "אני ממש ילדה מוכה. אני בכלל לא מעריצה של ג'סטין".

נראה שכמו הילדה הזו, וכמו בנימין נתניהו, כולם מנסים לקחת טרמפ על תהילת הזמר החמוד. יחצני עמיר בניון שלחו קומוניקט זריז, שטוען שכתב שיר על היחס של ג'סטין ביבר, אף שלמעשה השיר עוסק בנושא אחר לגמרי.

אני הולך ללגום קפה. כשאני חוזר, המצב השתנה לחלוטין. כל הבנות בוכות. יוצא הדופן הוא שהן בוכות בטלפון. מתברר שג'סטין יצא אל המעריצות. "הוא נגע לי ביד", אומרת אחת מהן. "זה גורל, זה מזל. הוא הסתכל לי בעיניים", אומרת אחרת. "זה נראה כזירת פיגוע", אומרת עיתונאית.

ג'קי פיטוסי, בעל נגריה באשדוד, בא לקחת את בתו, שיראל. אך זו מייבבת על המעקה, סמוך לכתובות על ביבר שנכתבו בטוש סגול. "אפשר לחשוב שהאפיפיור נגע לה ביד", הוא אומר. אבל שיראל ממשיכה לבכות. "גם כשאני הייתי צעיר הערצתי את טינה טרנר. אבל לא ברמה הזו". ג'קי מחבק את בתו, הבוכה, בידו עדיין מפתח המכונית. ואז הוא עושה טעות, והיא צועקת "אל תיגע לי ביד הזאת, זו היד של ג'סטין".

"וואלאק, אני אבא שלך, את החיים שלי אני מגיש על מגש, ואת אומרת לי לא לגעת ביד", הוא נעלב. "תיגע ביד הזאתי, לא בזאתי", היא כועסת. "לא ייאמן, ילד מפרסום שיר אחד באינטרנט, עשה 30 מיליון דולר", הוא אומר, משועשע.

אני והעיתונאית מקבלים טיפ אמין מטבח, לפיו ג'סטין נע דרומה, ואנחנו מתחילים לרוץ. "בטח הוא ילך לים", היא אומרת, ואנחנו רצים לים. זו היתה טעות. אין שם איש. ואז, שומו שמים, ברחוב הירקון חולף גל של מעריצות שרצות. מסתבר שביבר הלך למקדונלד'ס. כשאנחנו מגיעים הוא כבר נעלם, אבל הצוות עדיין נרגש. לואי אבו קאעוד היה עובד הדלפק המאושר. הוא מנקה את החלון כרגע בשפריצר ומשוויץ: "ביבר לקח ביג מק בלי חמוצים. ביקש בלון צהוב, אז נתתי לו".

אני חוזר למלון. אחת המעריצות מתעניינת בעבודתי. היא לומדת לבגרות 8 יחידות תקשורת. "אני שואפת להיות הדוברת של צה"ל", היא מצהירה.

ואז תמשיכי להעריץ את ביבר?

"כדוברת צה"ל אני לא חושבת שבכלל אעריץ מישהו".

כתבות מומלצות

שיעור תכנות בבית ספר בנס ציונה. תפקידם של המורים נהפך לקשה מתמיד

ב-1 בספטמבר כבר לא אהיה מורה. שבעה רגעים מתוך המסע שלי במערכת

גרירת המסעדה, בשבוע שעבר. בלטה בקו הרקיע של נמל אברדין מאז 1976

המסעדה הצפה שהיתה מסמלי הונג קונג טבעה, ועבור התושבים זה סימן

שער "קוסמופוליטן". הבקשה היתה "אסטרונאוטית נשית ואתלטית שצועדת על אדמת מאדים ביקום אינסופי לעבר מצלמה עם עדשה רחבה"

שער "קוסמופוליטן" עוצב באמצעות בינה מלאכותית ב–20 שניות

נרי 24.6

כשאני מביטה בנשים הצעירות שאני פוגשת אני קצת מקנאה בהן

דוד דודי אמסלם

ישיבת סיעות בכנסת ישראל 
לאחר אישור התקציב 
לשנת 2021 
2022
סיעת ליכוד בנימין נתניהו 
סיעת 
ישיבה
ישיבות
כנסת
ירושלים
י-ם
סיעה

"כשאמרתי שנשבור להם את העצמות התכוונתי שיכאב מאוד"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ