מטוס ישראייר נפגע מגרם המדרגות, הטיסה לברלין מעוכבת עד הערב

חלק מהנוסעים התלוננו על כך שיפסידו את סדר הפסח בשל העיכוב

זוהר בלומנקרנץ, פרשנות
זוהר בלומנקרנץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זוהר בלומנקרנץ, פרשנות
זוהר בלומנקרנץ

כ-180 נוסעי חברת התעופה ישראייר שהיו אמורים להמריא הבוקר (שישי) לברלין נותרו בנמל התעופה בן גוריון (נתב"ג) מכיוון שדלת המטוס נפגעה מגרם המדרגות הנעות. הטיסה הבאה נקבעה להמריא הערב ב-19:00, וחלק מהנוסעים התלוננו שיפסידו בשל כך את סדר הפסח.

נוסעים סיפרו כי כאשר הגיעו הבוקר לנתב"ג המתינו להם שתי דיילות שעדכנו אותם על שהתרחש. לטענת חלק מהנוסעים, בחברת התעופה סירבו להעביר אותם לטיסת אל על לברלין. הם התלוננו על כך שישראייר גם סירבה לממן את נסיעותיהם לביתם ובחזרה לנתב"ג הערב, או תלושי מזון אם יבחרו לשהות בנמל התעופה.

בעקבות המקרה פרסמה חברת ישראייר לוח טיסות חדש לגבי טיסותיה לברלין וממנה ששובשו עקב התאונה הקרקעית ברומא. מישראייר נמסר כי "הטיסה מרומא שהיתה אמורה להמריא ביום חמישי בשעה 23.55 לישראל נדחתה, עקב פגיעה חיצונית בדלת המטוס בקרקע שלא על ידי צוותי החברה - פגיעה חיצונית שגרמה להשבתת המטוס. ישראייר העבירה את הנוסעים למלון מקומי וארגנה מטוס מיוחד שהמריא היום ב-12.0 בצהריים מרומא לנתב"ג – כ-12 שעות איחור".

עוד נמר כי "טיסת ברלין שהיתה אמורה להמריא היום בשעה 07.00 בבוקר נדחתה בעקבות האירוע. הנוסעים קיבלו עדכון שהטיסה תצא במטוס חכור בשעה 16.00 אחר הצהריים מנתב"ג. נוסעים שהיו אומרים להמריא מברלין היום בשעה 12.00 בצהריים, חלקם הועברו כבר לטיסות חלופיות; יתר הנוסעים נקבע, כי ימריאו בשעה 21.00 בלילה".

בחברה דחו את טענות הנוסעים ואמרו כי טיסת אל על היתה מלאה ולא ניתן היה להעביר אליה נוסעים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ