כמה מהרוגי האסון במירון הובאו למנוחות: "איבדנו את היקר לנו מכל"

משרד הבריאות הודיע כי עד כה זוהו 32 מהרוגי התקרית בהר מירון. אחיינו של שרגא גשטטנר, שהובא למנוחות בירושלים, ספד לו: "הוא היה אבא מדהים לחמישה. איבדנו את היקר לנו מכל"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הלוויתו של אלעזר גולדברג בירושלים, היום
הלוויתו של אלעזר גולדברג בירושלים, היוםצילום: אוהד צויגנברג

הלוויותיהם של כמה מהרוגי האסון בהר מירון התקיימו היום (שישי) בטרם כניסת השבת. במכון המשפטי באבו כביר הפסיקו את הליך הזיהוי ויחדשו אותו בצאת השבת. משרד הבריאות הודיע כי עד כה זוהו 32 מ-45 ההרוגים.

הלוויתו של מנחם אשר הכהן זקבך בבני ברק, היוםצילום: מוטי מילרוד

בבית העלמין בירושלים הובא למנוחות אלעזר מרדכי גולדברג, בן 37 מביתר עילית. גולדברג, אב לארבעה, היה מחנך בתלמוד תורה "אדרת אליהו" בביתר עילית.

מנחם אשר הכהן זקבך

בבית העלמין סגולה בפתח תקוה הובא למנוחות מנחם אשר הכהן זקבך, בן 24 ממודיעין עילית, בוגר ישיבת תורת זאב סולובייצ'יק ואברך כולל בישיבת "עטרת שלמה" בשכונת קרית ספר במודיעין עילית.

מסע הלוויתו של מנחם אשר הכהן זקבך בבני ברק, היוםצילום: מוטי מילרוד

בירושלים הובא למנוחות שרגא גשטטנר, מחסידות סקווירא במונטריאול. גשטטנר, אב לחמישה, היה זמר מוכר בציבור החרדי. אחיינו, אהרל'ה סיני, אמר: "איבדנו איש יקר. היינו אמורים להפגש כולם במוצ"ש, במקום זה נשב שבעה". הוא הוסיף: "אנחנו בטוחים שגם המשטרה וגם כולם עשו את מירב המאמצים כדי שהאירוע יעבור בשלום. לא היו לנו חששות מהאירוע. הוא לא ענה לטלפון במהלך הלילה, התקשרנו לבתי החולים ולדאבוננו הוא לא נמצא בין הפצועים. הוא היה זמר ויוצר אבל בעיקר אבא מדהים לחמישה ילדים. איבדנו את היקר לנו מכל. זה אסון".

הלוויתו של משה בן שלום בבית העלמין סגולה, היוםצילום: מוטי מילרוד

בבית העלמין סגולה בפתח תקוה התקיימה גם הלווייתו של משה בן שלום, בן 20, תלמיד ישיבת פוניבז' בבני ברק. אחד מקרוביו אמר בתחילת מסע הלוויה שלו: "אני מבקש רק דבר אחד - לעשות חשבון נפש. לא להתחיל לחשוב משטרה ופה ושם. זה מהשמיים כדי לעורר ולחזק אותנו".

הלוויתו של אלעזר גולדברג בירושלים, היוםצילום: אוהד צויגנברג

בבית העלמין בבני ברק הובא למנוחות תושב העיר משה לוי, בן 14. הרב חנוך סלוד, בן 52, מחסידי גור באשדוד הובא למנוחות בבית העלמין בעיר. בין ההרוגים ששמם הותר לפרסום גם כמה ילדים ונערים, בהם האחים משה נתן נטע אנגלנדר, בן 14, ויהושע אנגלנדר, בן 9.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ