שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מחאת הנשים

"אנחנו דורשות מעשים": כ-20 אלף הפגינו בתל אביב במחאה על האלימות נגד נשים

עשרות אלפי נשים שבתו היום, בתמיכתם של עשרות גופים ציבוריים וחברות מסחריות ■ ממארגנות המחאה ענת ניר בהפגנה: "לא עוד, דמנו לא הפקר" ■ מטה מחאת הנשים: "היום עשינו היסטוריה"

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
כיכר רבין בתל אביב, הערב
כיכר רבין בתל אביב, הערבצילום: מגד גוזני
עדכונים
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

נתניהו ייכנס מחר את ועדת השרים לדיון על אלימות נגד נשים

ראש הממשלה בנימין נתניהו ייכנס מחר את ועדת השרים בשעה 09:00 לדיון בנושא האלימות נגד נשים.

(נעה לנדאו)

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

יו"ר סיעת חד"ש בנעמת: "הגיע הזמן לשינוי"

יו"ר סיעת חד"ש בנעמת (תנועת נשים עובדות ומתנדבות), מייסם ג'לג'ולי, אמרה בנאומה: "אני רוצה להגיד לכל מי שהפקירו אותנו - היום אתם תקשיבו למה שאנחנו אומרות. ואנחנו אומרות שהגיע זמן שינוי. שהגיע הזמן לשים סוף לאלימות הזאת, לרצח, לאפליה בתקציבים ובתעסוקה. שהגיע הזמן לחברה שוויונית. ואנחנו אומרות את זה בערבית, ובעברית, וברוסית, ובאמהרית, ובכל שפה – אנחנו רוצות שוויון. ותבינו טוב טוב, אנחנו לא מבקשות שוויון – אנחנו מובילות אותו, ערביות ויהודיות ביחד".

לי לירון

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

מטה מחאת הנשים: "אנחנו דורשות לראות מעשים"

"היום עשינו היסטוריה", נמסר ממטה מחאת הנשים, "עכשיו כבר ברור לכולן ולכולם - נשים קובעות את סדר היום במדינה. הבהרנו שאנחנו לא נמשיך להיות בתחתית סדר העדיפויות של הממשלה ומקבלי ההחלטות ושהכוח נמצא בידיים שלנו. השטח בוער מלמטה: עשרות אלפי הנשים והגברים ששבתו במהלך היום, לקחו חלק בפעולות המחאה בעשרות מוקדים ברחבי הארץ והגיעו הערב לכיכר רבין מוכיחים כי האזרחיות והאזרחים לא מוכנות ומוכנים יותר לקבל דיבורים בלבד - אנחנו דורשות ודורשים לראות מעשים. היום הזה הוא נקודת הפתיחה של השינוי הפוליטי הכי גדול שקרה כאן - אנחנו בשנת בחירות וזה הולך להיות הנושא שעליו ידברו הקמפיינים".

לי ירון

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

בתה של עליזה שפק בנרצחה בנתניה: "זאת יכולה להיות כל אחת מאתנו"

המשוררת דארין טאטור בהפגנה בתל אביב, היום
המשוררת דארין טאטור בהפגנה בתל אביב, היוםצילום: תומר אפלבאום

בנות ובני משפחה של נשים שנרצחו בשנים האחרונות נאמו הערב בעצרת. בתה של עליזה שפק שנרצחה בנתניה, אורטל, אמרה בנאומה: "לפני חודשיים זאת היתה אמא שלי... מחר זאת יכולה להיות כל אחת מאיתנו. יותר מ-20 נשים נרצחו השנה על ידי מישהו שהן מכירות, ואני רואה את זעקתן של הנשים סביבי שנלחמות עבור מערכת חינוכית טובה יותר עבור העתיד שלנו".

לדברי אחותה של דועאא אבו שרך שנרצחה בלוד, שיימא אבו שרך, "השימוש במושג 'רצח על רקע כבוד המשפחה' לגבי רצח של כל אשה ערבייה אינו תואם את המציאות ברבים מהמקרים, ובמיוחד בסיפורה של אחותי דועא, וגורם לנזק ועוול לנשים הערביות ולמשפחותיהן".

לי ירון

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

קרן פלס: איפה הכסף למאבק באלימות במשפחה?

קרן פלס הופיעה בעצרת, ואמרה: "אנחנו לא ניתן שמישהו יהיה הבעלים שלנו. איפה 50 מיליון השקלים למאבק באלימות במשפחה שאושרו כבר לפני שנה וחצי? אנחנו נשמור על עצמנו טוב טוב, נהיה בית לעצמנו, ולאט לאט נשנה את הרחוב".

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

המפגינה שעוכבה בתל אביב שוחררה

שוחררה המפגינה שעוכבה בהפגנה בצהריים בתל אביב. לדברי המשטרה, המפגינה, תושבת העיר בת 26, "הפרה את הסדר הציבורי באופן בוטה, פעלה בניגוד להוראות השוטרים ויצרה פרובוקציות אלימות". 

בר פלג

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

ממארגנות המחאה: "לא עוד, דמנו לא הפקר"

כיכר רבין, הערב
כיכר רבין, הערבצילום: תומר אפלבאום

ענת ניר, ממארגנות המחאה, אמרה בנאומה בעצרת כי "המאבק הזה הוא מעבר לסקטורים - הוא חוצה מגזרים, מעמדות, עדות, ולאומים. אנחנו מגיעות ומגיעים מכל קצוות הארץ. כל קצוות המפה הפוליטית. מכל חלקי החברה שלנו. במאבק הזה אנחנו עומדים ועומדות, יחד".

היא זעקה עם הקהל: "לא עוד, דמנו לא הפקר". ניר הוסיפה: "אנחנו נמשיך להשמיע את הקול הזה, הוא יישמע בכל רחבי הארץ ובמסדרונות הממשלה והכנסת". 

לי ירון

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

רבבות מפגינים בכיכר רבין במחאה על האלימות נגד נשים

כיכר רבין בתל אביב, הערב
כיכר רבין בתל אביב, הערבצילום: תומר אפלבאום

רבבות בני אדם הגיעו לכיכר רבין בתל אביב כדי להפגין נגד האלימות נגד נשים בישראל.

לי ירון

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

עשרות אלפים צפויים להשתתף בהפגנת הענק בכיכר רבין

אירוע המחאה המרכזי בכיכר רבין יחל בשעה 19:30, וצפויים להשתתף בו עשרות אלפי גברים ונשים. שלוש יוזמות השביתה, דרור שדות, סתיו ארנון ורותי קליין, ידברו בפתיחת הפגנת הענק, ואחריהן ינאמו גם בנות ובני משפחה של נשים שנרצחו בשנים האחרונות, מנהיגות פמיניסטיות ונשות ציבור. מארגנות השביתה דורשות להעביר את 250 מיליון השקלים שאושרו בשנה שעברה לתוכנית למניעת אלימות נגד נשים.

בהפגנה ינאמו בין השאר מייסם ג'לג'ולי, פעילה חברתית ויו"ר סיעת חד"ש בנעמת; מיכל גרא מרגליות, מנכ"לית שדולת הנשים בישראל; אנה קליימן, ממייסדות יחידת לוט"ם (היחידה ללוחמה בטרור המגדרי); ענת ניר, מרכזת קואליציית דגל אדום ועדן טספרמהיים מהמרכז לנשים אריתראיות. במהלך אירוע המחאה המרכזי, יתקיימו גם הופעות של הזמרות קרן פלס, קרולינה, יעל דקלבאום והאנסמבל, והזמר תאמר נפאר.

לי ירון

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

מפגינות על האלימות נגד נשים מבקשות מקלט: "חוות הדרה כפולה"

מפגינות נגד אלימות כלפי מבקשות מקלט בתל אביב, הערב
מפגינות נגד אלימות כלפי מבקשות מקלט בתל אביב, הערבצילום: מוטי מילרוד

כ-150 נשים וגברים צועדים מכיכר לוינסקי עד כיכר רבין בתל אביב, במחאה על האלימות נגד נשים מבקשות מקלט מאריתריאה. המפגינות נושאות נרות זיכרון ושלטים עם שמות הנרצחות.

"ברחובות דרום תל אביב נשפך דמן של נשים כבר שנים ארוכות", אמרו מארגנות ההפגנה. "רצח נשים, אונס, סחר בנשים ואלימות קשה נגד נשים קורים ברחובות שלנו. נעמוד יחד, נשות דרום תל אביב, ונזעק את זעקת אחיותינו מכלל הקהילות הסובלות מאלימות מגדרית".

לדברי עדן טספרמהיים, מנכ"לית המרכז הקהילתי לנשים אריתראיות, "אנו חוות הדרה כפולה - גם כפליטות חסרות מעמד בישראל וגם כנשים בעולם. לכל אישה מגיע לחיות בביטחון בבית או ברחוב, בין אם היא לבנה, שחורה, פליטה או אזרחית".

ענבל אגוז מהמרכז הוסיפה כי "הרחובות שלנו לא בטוחים לנו. דרום תל אביב הפכה למרכז הגדול בארץ לסחר בנשים, ואנחנו הופקרנו".

לי ירון

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

המשטרה עצרה מפגינה במסגרת המחאה בתל אביב

ההפגנה בכיכר הבימה בתל אביב, היום
ההפגנה בכיכר הבימה בתל אביב, היוםצילום: מוטי מילרוד

משטרת תל אביב עצרה היום מפגינה אחת במהלך המחאה נגד האלימות כלפי נשים. לדברי המשטרה, המפגינה, תושבת העיר בת 26, "הפרה את הסדר הציבורי באופן בוטה, פעלה בניגוד להוראות השוטרים ויצרה פרובוקציות אלימות". 

בהפגנה שבה נעצרה האשה, ליד כיכר הבימה בתל אביב, סיפרה אשת שוטר לשעבר  למפגינות על האלימות הקשה שספגה ממנו. "26 שנים הייתי בתופת של אלימות מילולית כלכלית ופיזית. לפני שלוש שנים החלטתי שאני לא אהיה שם. אני רוצה לומר לכל הנשים: ברגע שהוא צועק עלייך וקורא לך בשמות - אל תהיו שם. קחו את הרגליים, ולכו".

בר פלג

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

כמאה בני אדם צעדו מבית המשפט לתחנת המשטרה בבאר שבע

כמאה בני אדם צעדו מבית המשפט לתחנת המשטרה בבאר שבע במחאה על האלימות כלפי נשים. נשיאת אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, פרופ' רבקה כרמי, אמרה בעצרת המחאה במוסד כי "לכל אחד יש זכות בסיסית לחיים. על זה כולנו צריכים, בקול גדול מאוד ובנחישות גדולה מאוד, לדרוש ולבקש גם מהממשלה שלנו לקחת אחריות בנושא הזה".

לדברי כרמי, האשה הראשונה שעמדה בראשות מוסד אוניברסיטאי בישראל, "אנחנו כאן באוניברסיטה מנסים לאורך שנים לקדם הזדמנויות של נשים, להשוות הזדמנויות שלהן, לתת להן אפשרות להתפתח, לשגשג, להצליח, בכל מובן. אנחנו מדברים פה על הדבר הכי בסיסי, על האפשרות שלהן לחיות. על האפשרות לחיות אנחנו לא יכולים לוותר. חיים של אדם, בין אם הוא גבר או אשה, כל סוג, כל מין, כל אידיאולוגיה... לכל אחד יש זכות בסיסית לחיים".

אלמוג בן זכרי

צעדת המחאה בבאר שבע, היום
צעדת המחאה בבאר שבע, היוםצילום: אליהו הרשקוביץ
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

חולדאי הגיע לתמוך, המפגינות תקפו: אתה נותן אישורי עסק לבתי בושת

ההפגנה באוניברסיטת תל אביב, היום
ההפגנה באוניברסיטת תל אביב, היוםצילום: עומדים ביחד

מפגינות תקפו היום את ראש העיר תל אביב רון חולדאי, בטענה שהעירייה מעניקה אישורי עסק לבתי בושת ולמועדוני חשפנות. זאת, במהלך אירוע מחאה בשדרות רוטשילד, בו המפגינות חוסמות את התנועה וקוראות: "לא, אנחנו לא שותקות - נשים עושות מהפכות". גם באוניברסיטת תל אביב הפגינו מאות בני אדם נגד אלימות כלפי נשים. 

המפגינות בשדרות רוטשילד מפנות כלפי הנהגים את כפות ידיהן, שעליהן כתוב "מצב חירום". סבטלנה פוזיילוב מלוד נשאה על עצמה שלט שעליו נכתב "אנחנו אמיצות". "אנחנו חזקות, יש לנו ביטחון ועוצמות ואנחנו עושות מה שאנחנו צריכות לעשות", אמרה פוזיילוב. "בלעדינו העולם הזה לא קיים, ויחד עם זאת, בגלל הכוח הזה, פוחדים מאיתנו ומשתמשים באלימות. אם בכל שכונה תהיה תוכנית למניעת אלימות לגברים מכל המגזרים האלימות תפחת. היציאה לרחוב תעשה משהו, ההפגנה הזו ואלו שנמצאות בשאר הארץ יעשו משהו ויגרמו למדינה לטפל באלימים".

בר פלג

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

תשע טיסות יוצאות עוכבו בעקבות מחאת העובדות בנתב"ג

נמל התעופה בן גוריון, במאי
נמל התעופה בן גוריון, במאיצילום: מוטי מילרוד

תשע טיסות יוצאות עוכבו היום בעקבות מחאת העובדות בנתב"ג. העובדות קיימו צעדה ועצרת מחאה במקום.

לי ירון ובר פלג

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

מאות נשים מפגינות בכיכר ספרא בירושלים; ליאון: נשקיע בהסברה

ליאון ביום הבחירות המקומיות בירושלים, בנובמבר
ליאון ביום הבחירות המקומיות בירושלים, בנובמברצילום: אוליבייה פטוסי

מאות נשים מפגינות בכיכר ספרא בירושלים נגד אלימות כלפי נשים. זאת, לאחר שבשעות הבוקר חסמו עשרות בני אדם את הכניסה לירושלים דרך גשר המיתרים. "אסור לנו בשום פנים ואופן להרשות לעצמנו רצח סיטונאי כזה", אמר ראש העיר משה ליאון.

"אסור לנו להפקיר אזרחיות ישראליות מכל מגזר לאלימות הנוראה הזו. לנו המנהיגים, תפקיד מרכזי במערכה נגד האלימות הנוראית הזו. אני ואנחנו כולנו, כל עובדי עיריית ירושלים, מחויבים להירתם למשימה הזו בכל התלוי לנו והכלים העומדים לרשותנו. כראש העיר אני מתחייב לא להרפות מהעניין הזה. נשקיע תקציבים במודעות ובהסברה, נרתום את מערכת החינוך, נכנס את הצוותים המקצועיים בעירייה כדי למנוע את שפיכת הדם הזו כדי שבסופו של יום האלימות הזו תיפסק. חלילה לנו שאשה בירושלים תירצח אחרי שצוותי העירייה כשלו בלהעניק עזרה".

אהרן רבינוביץ

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

אחות של אחת הנרצחות: "למשטרה אין כוח להתמודד עם זה"

שרית, אחותה של הנרצחת סמר חטיב בהפגנה בתל אביב, היום
שרית, אחותה של הנרצחת סמר חטיב בהפגנה בתל אביב, היום צילום: תומר אפלבאום

שרית חטיב, אחותה של סמר חטיב שנרצחה בחודש מאי בראשון לציון סיפרה הבוקר ל"הארץ" כי "סמר היתה ילדה מקסימה, מתנדבת ומורה לשפת הסימנים. היא נרצחה בדם קר כי למשטרה אין כוח להתמודד עם זה", היא אמרה, בעודה עונדת תליון עם תמונת אחותה ונושאת את תמונתה בהפגנה בתל אביב.

"היא השאירה שלושה יתומים", הוסיפה. "הממשלה צריכה לאשר את התקציב ולתת כלים למשטרה ולרשויות להתמודד. לשוטרים אין תקציבים לעשות את זה - הם אפילו לא אוספים מידע ממצלמות אבטחה. אני רוצה למנוע את הרצח הבא. אי אפשר ככה. זה נהיה על בסיס יום יומי וזה לא נתפס".

חטיב, תושבת יפו בת 33, נורתה מירי מרכב חולף לעבר מכוניתה במחלף עין הקורא. חברתה בת 23, שנהגה ברכב, נפצעה אנוש. היא עבדה כמתורגמנית לשפת הסימנים. המשטרה חושדת כי הרקע לרצח הוא סכסוך בין ארגוני פשע מיפו. מטען חבלה הוצמד כמה ימים לפני כן לרכבה של חטיב, אך חבלני המשטרה ניטרלו אותו. על פי החשד, הירי הגיע בעקבות ניסיון ההתנקשות הכושל.

בר פלג

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

"ביטחון של נשים לא פחות חשוב למדינה"

שרון עייני ומילי רומי מקבוצת קו אדום עמדו היום בסמוך לגבול לבנון במטולה אוחזות בשלטי מחאה. הן אמרו כי "ביטחון של נשים הוא לא פחות חשוב למדינה, והוא לא יכול לזוז מסדר היום הציבורי. נמשיך עד שיהיה ביטחון לכולנו".

נעה שפיגל

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

עשרות נשים ערביות מפגינות בטירה, ערערה, עכו ופורדיס

נשים מפגינות בטירה, היום
נשים מפגינות בטירה, היום

עשרות נשים מפגינות בטירה, ערערה, עכו ופורדיס. בבית החולים האנגלי בנצרת הפגינו נשות הצוות הרפואי וצוות המנהלה בפתח הבניין.

ג'קי חורי

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

עשרות נשים מפגינות בשדרות רוטשילד בתל אביב: "הדם של האשה לא זול"

עשרות נשים מפגינות בשדרות רוטשילד בתל אביב וחוסמות את צומת יהודה הלוי-אבן גבירול בעיר. מול מיצג של 200 נעלי נשים צבועות באדום שהוכן בידי עמותת "לילה טוב" למניעת הטרדות מיניות בלילה קראו הנשים בעברית ובערבית: "איפה אתה שוטר, הדם של האשה לא זול" ו-"אנחנו לא נפסיק אנחנו רוצות לדבר על זה".

אחת ממובילות המחאה אמרה כי "24 נשים כל שנה זה טרור מגדרי, ויש מה לעשות עם זה. יש ועדה, יש מסקנות ועדה, וזה מצב שאפשר לטפל בו. זה קורה שוב ושוב, וזה לא צריך לקרות. יצאנו לרחובות כדי לקרוא לכל המדינה להצטרף, זה מצב חירום. זה לא ייתכן שזורקים בדיקות של נפגעות אונס לפח, לא ייתכן שמחצית מהנרצחות בשנתיים האחרונות התלוננו לפני כן למשטרה. כדי להשתיק אותנו הם אומרים שיקימו ועדות, אבל כבר יש ועדות, כבר יש מסקנות, צריך רק להעביר את התקציב למקלטי נשים ולשיקום".

בר פלג

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

עובדי בית החולים רמב"ם הפסיקו את עבודתם כתמיכה במחאה

עשרות עובדי בית החולים רמב"ם בחיפה הפסיקו את עבודתם כתמיכה במחאה. העובדים נשאו שלטים ועליהם תמונותיהן של 24 הנשים שנרצחו מתחילת השנה, וקראו את שמותיהן.

מנהל בית החולים פרופ' רפי ביאר מסר הבוקר כי "בית החולים חרט על דיגלו את הזכות לשוויון מגדרי וכבוד. צוות בית החולים עושה ימים כלילות בהצלת חיי נשים וגברים, נערות ונערים, ילדות וילדים. אנו, ברמב"ם, לא נוכל להשאר אדישים מול הקלות בה נרצחות נשים ע"י בני משפחתן ואני רואה את חובת כולנו, העובדים והעובדות, לקחת חלק בשינוי פני החברה ומיגור תופעת האלימות נגד נשים, היום ובכל יום ויום".

נעה שפיגל

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

150 מפגינות חוסמות כבישים בחיפה

הפגנה בחיפה נגד אלימות כלפי נשים, היום
הפגנה בחיפה נגד אלימות כלפי נשים, היוםצילום: אשה לאשה מרכז פמיניסטי חיפה

כ-150 מפגינות חוסמות כבישים במרכז הכרמל בחיפה במסגרת מחאת הנשים. כ-300 נשים וגברים הפגינו באוניברסיטת חיפה, בנוסף למוקדים נוספים ברחבי העיר.

ראש העיר קרית שמונה, אביחי שטרן, ראש המועצה האזורית הגליל העליון, גיורא זלץ, ועשרות נשים מפגינות בכניסה הדרומית לקרית שמונה. "ביטחון הוא גם צבא חזק, וגם ביטחון אישי לכל האזרחים".

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

המשטרה חסמה מפגינים מלרדת לנתיבי אילון בתל אביב; הסתיימה ההפגנה בירושלים

הפגנה בגשר המיתרים בירושלים נגד אלימות כלפי נשים, היום
הפגנה בגשר המיתרים בירושלים נגד אלימות כלפי נשים, היוםצילום: אהרן רבינוביץ

המשטרה מנעה ממפגינים לרדת להפגין בנתיבי אילון סמוך למחלף השלום בעזרת גדרות ברזל. בתגובה, המפגינים פנו לרחובות הפנימיים בתל אביב וקראו לשוטרים במקום: "אתם לא עושים את העבודה שלכם ברחובות", ו-"אומרים לכם שהורגים אותנו ואתם מתעלמים - אז אנחנו נגן על עצמנו". יו"ר האופוזיציה ציפי לבני אמרה כי "מקסים ונפלא מה שקורה ברחוב, כבוד ליוזמות ולכל אלה שהצטרפו והפכו לגל גדול ואור גדול".

בתוך כך, הסתיימה ההפגנה בגשר המיתרים בירושלים.

בר פלג ואהרן רבינוביץ

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

יו"ר הוועדה לקידום מעמד האשה: "זהו יום היסטורי"

תומא-סלימאן בכנסת, בפברואר
תומא-סלימאן בכנסת, בפברוארצילום: אוליבייה פיטוסי

יושבת ראש הוועדה לקידום מעמד האשה, ח"כ עאידה תומא-סלימאן, אמרה כי "זהו יום היסטורי בו אנחנו, הנשים, מכתיבות סדר יום חדש וצודק, יוצאות לרחובות כדי לבקש את המובן מאליו - הזכות האלמנטרית לחיים וביטחון".

לדבריה, "אנחנו עומדות ביחד היום כמו שעשינו במשך עשרות שנים, אבל היום כולם נאלצים להקשיב לנו. לא ניתן לממשלה להמשיך להפקיר את חיינו. אנחנו דורשות כצעד ראשון תקצוב מלא של התוכנית הלאומית למאבק באלימות נגד נשים, תוכנית חירום להגנה על נשים בסיכון גבוה, וזירוז הליכי חקיקה".

נעה שפיגל

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

10:00: עמידת מחאה בת 24 דקות לזכר 24 הנשים שנרצחו השנה

מאות בני אדם עמדו במשך 24 דקות ברחבי הארץ לזכר 24 קורבנות האלימות כלפי נשים. בצומת קפלן בתל אביב מאות מפגינים חוסמים את התנועה, והדרך נסגרה לתנועה. בגשר המיתרים בירושלים מפגינים עשרות בני אדם.

"אני כאן היום בגלל הכאב והדאגה לכל הנשים שחשופות לאלימות, ובגלל הרצון לקרוא למשטרה ולממשלה לפעול כדי למנוע הישנות מקרים", אמר אריק דיאמנט מתל אביב. "זה נכון שאנחנו אולי לא הסיפור הכי חם הבוקר, אבל זה רק עד שהאשה הבאה תרצח. אני עובד בבועה, בהייטק, ועבדתי עם המון נשים שמוגנות בסביבת העבודה שלהן וזה יוצא אשליה. כשאתה יוצא מהבועה אתה רואה כמה נשים חיות בחברה אלימה וחשופות לאלימות".

בר פלג

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ