ויכוח בעבודה: גילוח השפם - מביך או הכרחי

גורמים בעבודה טוענים שהחלטת פרץ היתה מהלך מביך ומבזה. שמולי: "המעשה של עמיר נדרש כדי להעביר מסר ברור". "לא כולם אהבו את זה", הודה גורם בסביבתו של פרץ, "אבל עכשיו אף אחד לא יפקפק יותר בהתחייבות שלא לשבת עם נתניהו"

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יהונתן ליס
יהונתן ליס

גורמים בעבודה טוענים שהחלטתו של יו"ר המפלגה, עמיר פרץ, לגלח את שפמו נועדה לבלום ספין שהובילו אנשי הליכוד, אשר תפס אחיזה גם במפלגות נוספות, על כך שרשימת העבודה־גשר תחבור לממשלת ליכוד ביום שאחרי הבחירות. אבל המהלך נתפס בעיני רבים במפלגתו כמביך, מבזה ושנוי במחלוקת.

בשבוע שעבר אמר חבר הכנסת דוד ביטן בריאיון לרשת ב' ש"יש סיכוי שמפלגת העבודה תיכנס לממשלה", והוסיף: "הם שינו את ההרכב האנושי וטוענים שהם מפלגה חברתית. אני לא רואה מצב שמפלגה חברתית תישאר באופוזיציה. כל מה שהם אומרים לציבור זה סתם". במפלגת העבודה טוענים שביטן ובכירים אחרים בליכוד לא מתבטאים כך סתם. "בליכוד הבינו שאם מפלגת העבודה תהיה חזקה, גנץ יהיה ראש הממשלה", אמר מקור במפלגה. "לכן הם פועלים לפגוע בעבודה ולהדביק לעמיר את הכוונה לחבור לנתניהו ביום שאחרי הבחירות, בראיונות גלויים ובתדרוכים לכתבים". לדבריו, המהלך היה אפקטיבי. "בשבועות האחרונים הצטרפו לליכוד גם גורמים במחנה הדמוקרטי, בכחול לבן ובישראל ביתנו. לא עזרו כל ההכחשות, בקולו של עמיר או בהודעות לתקשורת. היינו צריכים לשבור את הטיעון השקרי הזה אחת ולתמיד".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ