נתניהו תקף את ראשי קשת, בהם יצחק תשובה: "הם עושים פיגוע בדמוקרטיה"

יום לאחר שקרא להחרים את קשת, טען נתניהו "כי גיא פלג הוא רק שליח" ונקב בשמותיהם של ארבעה מראשי החברה העומדים לטענתו מאחורי הדיווחים בעניינו. על הצמדת המאבטח לפלג אמר: "אף אחד לא קונה את הפייק מאבטחים שלכם"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

לאחר שקרא להחרים את קשת, תקף הערב (שבת) ראש הממשלה בחריפות את ראשי החברה, וטען שהם "עושים פיגוע בדמוקרטיה". נתניהו נקב בשמותיהם של מנכ"ל קשת אבי ניר, מנכ"ל חברת החדשות אבי וייס ובעלי המניות בחברה, יצחק תשובה ודרורית ורטהיים, שהיא גם יו"ר קשת.

על רקע הדיווחים של כתב חדשות 12 גיא פלג בעניין תיק 4000 אמר נתניהו בשידור חי בעמוד הפייסבוק שלו: "גיא פלג הוא בובה, הוא שליח... מי שמושך בחוטים אלה שני האבים - אבי וייס ואבי ניר... שני האנשים האלה, על פיהם יישק דבר... אבי וייס מנחה את הפלגים והפרשנים האברמוביצ'ים... יש מעליהם (וייס וניר) את המסכנים, הדלפונים. את דרורית ורטהיים, היא שווה רק שני מיליארד, ויצחק תשובה הוא שווה רק ארבעה מיליארד, הם יושבים שם מאחור ונותנים לנערים לשחק לפניהם... הם לא נותנים שיתחרו בהם. למה אתם חושבים שהם מתגייסים נגדי? כי הם חושבים שאני מנסה לשבור את המונופול הזה שלהם... אבי ואבי ודרורית ויצחק, הרביעייה הסודית, הם החליפו את נוני מוזס. פעם אסור היה להגיד את השם המפורש נוני מוזס, כמו וולדמורט (הנבל בסדרת "הארי פוטר", שאין לנקוב בשמו). היום אסור להגיד אבי וייס ואבי ניר ואסור להגיד יצחק תשובה ודרורית ורטהיים". 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ