מועמדי העבודה יערכו חוגי בית אצלם בבית

במפלגה החליטו להפוך את היוצרות ובמקום ללכת לבתי המצביעים, להזמין אותם אליהם. גם יחימוביץ' תפתח את ביתה בקרוב

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יהונתן ליס
יהונתן ליס

מועמדי מפלגת העבודה לכנסת, ובראשם יו״ר המפלגה, שלי יחימוביץ', יפתחו את בתיהם הפרטיים בפני מתפקדי המפלגה ויקיימו בהם חוגי בית לקראת הבחירות. 17 מבין המתמודדים בצמרת הרשימה כבר נעתרו והחליטו לארח את המצביעים הפוטנציאלים בבתיהם. רובם של הבתים לא מסוגלים להכיל יותר מעשרות בודדות של משתתפים.

חוגי הבית הראשונים בבתי המועמדים יתקיימו הערב (שני) בשעה 19:00 בבתיהם של המועמדים איציק שמולי בלוד שיארח 25 אורחים, דני עטר שיארח 45 אנשים בביתו שביישוב גן נר וחיליק בר שיארח 25 אורחים בירושלים. שמולי אמר אתמול, "אני גר בלוד בשכונה חיסכון ג' ובזמן שנשאר עד לבחירות אנחנו מתכוונים לעשות כל מה שצריך על מנת לשכנע את הציבור להצביע למפלגת העבודה, גם אם זה לדחוס עוד 20 אנשים בסלון הדירה שלי בלוד ולשכנע אותם שעוד קדנציה של 4 שנים עם ביבי היא רעה עבור מדינת ישראל״.

בשבועות הבאים יתקיימו חוגים גם בבתיהם של ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג, ח"כ נחמן שי, ח"כ איתן כבל, ח"כ נינו אבסדזה, ח"כ דניאל בן סימון, ח"כ ראלב מג'אדלה, סאלח סעד, יונה פריטל, מרב מיכאלי, בנימין בן-אליעזר, עמר בר לב, נדיה חילו ואראל מרגלית. בימים הקרובים יתווספו עוד מספר חוגי בית אצל מועמדים נוספים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ