בואו לגלות את עמוד הכתבה החדש שלנו
 

אתם מחוברים לאתר דרך IP ארגוני, להתחברות דרך המינוי האישי

טרם ביצעת אימות לכתובת הדוא"ל שלך. לאימות כתובת הדואל שלך  לחצו כאן

לקרוא ללא הגבלה, רק עם מינוי דיגיטלי בהארץ  

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

רשימות המפלגות ש(כרגע) לא עוברות את אחוז החסימה

ממפלגת "ברית עולם לגאולת ישראל", דרך עלה ירוק וארץ חדשה ועד "כוח להשפיע בהנחיית הרב אמנון יצחק". רשימת המועמדים במפלגות הקטנות

8תגובות

מפלגת "אור":
1. ירון ידען
2. תומר קרמן
3. שרית יחזקאל
4. דניאל ורובל
5. לביאה אלון

מפלגת "אחים אנחנו"
1. דוד אבבה
2. דורון יהודה
3. שמואל יתמנו גרמא
4. דניאל טלקר
5. נאווה טסמה

מפלגת "ארץ חדשה"
1. אלדד יניב
2. מרב דוד
3. רני בלייר
4. לינדה ששון
5. ברק סגל

מפלגת "ברית עולם לגאולת ישראל"
1. פנחס עופר ליפשיץ
2. חיים בלייש
3. איילה סבאג
4. מרדכי משה אביזהר
5. מקסים נסים דדון

מפלגת "דור בוני הארץ"
1. אפרים לפיד
2. מידד גיסין
3. יורם קליינר
4. דליה נקר
5. הלל גרנות

מפלגת "דעם – מפלגת פועלים"
1. אסמא זחאלקה אגבארייה
2. ניר נאדר
3. דני בן שמחון
4. ופא טיארה
5. אורלי פלדהיים

מפלגת "הירוקים והצעירים לעתיד ירוק בישראל"
1. עמיר מלצר
2. דרור עזרא
3. רז קינסטליך
4. רם פרייס סיטון
5. לירון פוליצר קוסובר

מפלגת "הישראלים"
1. דוד קון
2. סול מרינה שורר
3. אלכסנדר וקסלר
4. ולדימיר בודיאנסקי
5. עינת אלפנדרי

מפלגת "הפיראטים"
1. אוהד שם טוב
2. נועם כוזר
3. דן בירון
4. לידיה מלטין
5. רפרם חדד

מפלגת "התקווה לשינוי"
1. קריואוי עאטף
2. סעיד בדראן
3. מרתא סלימאן
4. מוחמד אבו אלהיג'א
5. מחמד אבו רביעה

מפלגת "חיים בכבוד"
1. רות דנינו
2. יניב למבז
3. סער שלום עמית
4. אליהו אלהב
5. יוסף קזדו

מפלגת "כולנו חברים"
1. שרון קנאפו
2. צפריר שי ליאור
3. ערן אופיר
4. שחר בן שלום
5. משה ינאי

מפלגת "כוח להשפיע בהנחייה/בהכוונת הרב אמנון יצחק"
1. אריה סמארלי
2. אליהו שיפר
3. משה בן משה
4. ליעד פרטקוב
5. רונן לוי

מפלגת "מורשת אבות"
1. אילן יר-זנבר
2. אמיר שפיצר
3. משה מוזס
4. משה חי סלע
5. מיכאל עשור

מפלגת "כלכלה"
1. יוליה שמאלוב-ברקוביץ'
2. דניאל גולדשטיין
3. בן ציון גולדשטיין
4. יפית מנגל
5. אודי אלוני

מפלגת "מתקדמת ליברלית-דמוקרטית"
1. אלכסנדר רדקו
2. יבגני רסין
3. ולרי איבשקין
4. אלכסנדר פלג
5. אנטולי פדורצ'נקו

מפלגת "נצח"
1. חיים אפשטיין
2. משה אלמליח
3. שלמה דוד צבי בידרמן
4. מנחם חיים רוחמקין
5. דב שמואל גולדשמיד

מפלגת "עלה ירוק – הרשימה הליברלית"
1. ירון לרמן
2. שמרי מסיכה
3. צבי צויג
4. כרמל קני
5. אורן ליבוביץ'

מפלגת "עתיד אחד"
1. יחזקאל שטלצר

מפלגת "צדק חברתי בראשות גד הרן"
1. גד הרן
2. יהודה עודד סושרד
3. שלום אלי סתוי
4. אדריס מוואסי
5. ויקי ואנונו 



תגובות

דלג על התגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
*#
בואו לגלות את עמוד הכתבה החדש שלנו