סקר וואלה: לבני צונחת לשישה מנדטים

6 ימים לבחירות, גוש הימין-חרדים זוכה ל-67 מנדטים, לעומת גוש השמאל-ערבים שמקבל 53. קדימה עוברת את אחוז החסימה עם שלושה מנדטים

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

על פי סקר חדש , מפלגת התנועה של ציפי לבני צונחת לשישה מנדטים, לעומת 11 בסקר הקודם, ואילו מפלגת הבית היהודי עולה ל-15 מנדטים, לעומת 13 בסקר הקודם.

על פי הסקר, גוש הימין בתוספת המפלגות החרדיות זוכה ל-67 מנדטים, בעוד גוש השמאל והמפלגות הערביות מקבל 53 מנדטים. קדימה, שבסקר הקודם לא עברה את אחוז החסימה, זוכה כעת לשלושה מנדטים ומרצ עלתה לחמישה מנדטים, לעומת ארבעה בסקר הקודם.

רשימת הליכוד-ישראל ביתנו זוכה ל-34 מנדטים, העבודה נשארת עם 18 מנדטים, יש עתיד של יאיר לפיד נשארת עם 11 מנדטים וש"ס יורדת לעשרה מנדטים לעומת 11 בסקר הקודם. בסקר השתתפו 500 נשאלים וטעות הדגימה המרבית היא שני מנדטים.
, שערך מכון דחף עבור חדשות ערוץ 2, ופורסם אתמול, גוש הימין נחלש ועומד על 64 מנדטים, לעומת 56 מנדטים לגוש המרכז-שמאל. מפלגת הבית היהודי של נפתלי בנט נחלשת במנדט, בהשוואה לסקר הקודם של ערוץ 2, ועומדת על 12 מנדטים. לעומת זאת, התנועה של ציפי לבני מתחזקת מעט ומקבלת תשעה מנדטים.

קדימה ועוצמה לישראל של חברי הכנסת אריה אלדד ומיכאל בן-ארי עוברות בסקר ערוץ 2 את אחוז החסימה ומקבלות שני מנדטים כל אחת. עוד על פי התוצאות, הליכוד ביתנו זוכה ל- 33 מנדטים, העבודה 17, הבית היהודי 12, יש עתיד 11, ש"ס 12, מרצ 6, יהדות התורה 6 חד"ש 4, רע"מ תע"ל 4, ובל"ד 3. בסקר השתתפו 770 נשאלים, וטעות הדגימה היא 3.3%.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ