הארץ

מערכת הבחירות לכנסת ה-19 תגיע לשיאה מחר (יום שלישי) בבוקר, ואתר הארץ שמח להציג את פסיפס הבוחרים. כל מי שהצביע מוזמן לסמן "הצבעתי" באתר הארץ ותמונתו תופיע יחד עם רבבות מצביעים אחרים בפסיפס. בואו לעקוב לאורך היום אחרי פסיפס הבוחרים שלנו, שם תוכלו לראות מי מחבריכם כבר הצביע.

איך עושים זאת? היכנסו לאתר הארץ החל מ-7:00 בבוקר ולאורך כל שעות היום, במחשב או בטלפון הנייד, לחצו "הצבעתי!", בחרו את אזור מגוריכם ותמונתכם תופיע בפסיפס המצביעים באתר! לסיום, אתם מוזמנים לשתף בפייסבוק ולקרוא לחבריכם להשתתף בבחירות וללכת להצביע - כי כל קול משפיע!

מערכת "הארץ" כבר ערוכה ומוכנה לספק את כל החדשות, הדעות והפרשנויות.

לאורך יום הבחירות כתבי ופרשני "הארץ" - אלוף בן, יוסי ורטר, חמי שלו, ארי שביט, גדעון לוי ועוד - ילוו את המועמדים והאירועים ויעבירו דיווחים שוטפים מהשטח בבלוג חי, שייפתח עם הקלפיות בשבע בבוקר ויימשך עד סיום ספירת הקולות. לצדם יופיעו מדורי הבחירות המיוחדים: אזעקת אמת, ביקור בית, בארץ הבחירה, סיסמוגרף, סקרן, אחוז החסימה, קו המשווה ובחירה אישית

לכל המדורים, פרשנויות וסקרים בעמוד הבחירות המיוחד

עם סגירת הקלפיות, בשעה 22:00, נעביר ישירות את תוצאות מדגמי הטלוויזיה באמצעות כלי המחשה אינטראקטיבי. 

אתר "הארץ" ימשיך ללוות אתכם לאורך כל ליל הבחירות, עם היוודע התוצאות הסופיות, ועד להקמתה של הממשלה החדשה. נהיה כאן עם כל הפרשנויות, הניתוחים והתסריטים של היום שאחרי. אנחנו כבר בחרנו "הארץ", ואתם? 

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ