נתניהו בוחן תמיכה במועמדות דרעי לראשות העיר ירושלים

משמעות המהלך היא שהליכוד לא יריץ מועמד מטעמו בבחירות שיתקיימו באוקטובר. דרעי: התקשורת מדווחת על עתידי, אני מרוכז בהקמת אופוזיציה לוחמת

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יהונתן ליס
יהונתן ליס

גורמים בלשכת ראש הממשלה אישרו הבוקר (שני) כי בנימין נתניהו בוחן את האפשרות לקדם את מועמדותו של אריה דרעי לראשות העיר ירושלים. אם מהלך התמיכה במועמדותו של דרעי אכן ייצא לפועל, המשמעות היא שהליכוד לא יריץ מועמד מטעמו לראשות העיר ובירושלים, שנשענת על רוב ימני-חרדי, זה עשוי להגדיל משמעותית את סיכוייו לנצח בבחירות. כמו כן, המהלך יספק לדרעי מצנח זהב לפרישה מהנהגת ש"ס ולפתרון המשבר בין ראשי המפלגה.

ראש העיר המכהן, ניר ברקת, מתכוון להתמודד בבחירות שיתקיימו באוקטובר בראש רשימה עצמאית על-מפלגתית. ברקת פעל בחודשים האחרונים כדי לגייס את תמיכת נתניהו ברשימתו, אך עד כה לא התקבלה בלשכת ראש הממשלה החלטה בעניין.

דרעי עצמו התייחס לפרסומים על מועמדותו לראשות העיר וכתב בעמוד הפייסבוק שלו כי הוא "שומע שמנסים לעדכן אותי על כוונותיי הפוליטיות באמצעות דיווחים שונים בכלי התקשורת. הדבר היחיד שאני עוסק בו, הוא המשך שיקומה של תנועת ש"ס ומיצובה בחזית המלחמה בקיצוץ האכזרי ובגזרות הקשות המתוכננות. ש"ס מתכוונת להיות אופוזיציה לוחמת ולממש את הבטחותיה לבוחר גם מספסלי האופוזיציה".

לדברי דרעי, "אל מול הממשלה הבורגנית המתוכננת אשמיע בכנסת את קולם של אלה אשר המנסים להשתיק את קולם, אציב מראה אל מול פניה של הממשלה ולא אחדל מכך, עד אשר פער המעמדות בישראל יחדל מלהתקיים".

דרעי בכנסת. לא מאשר שהוא חושב על התפקידצילום: אוליבייה פיטוסי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ