לבני ב"מצב האומה": ראש הממשלה אימפוטנט, בוז'י ואני נוריד את הזבל ביחד

יו"ר התנועה תקפה את נתניהו בערוץ 2 ועוררה תגובות נזעמות בליכוד. השר כץ: יצאה מאיזון, מכורה למגעים עם פלסטינים. ח"כ רגב: קבלנית ההריסות מתקשה למצוא אתר פסולת שיקלוט את הזבל שלה

"הארץ"
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
"הארץ"

הופעת יו"ר התנועה, ח"כ ציפי לבני, בתוכנית "מצב האומה" בערוץ 2 בשבת האחרונה, גררה גל תגובות זועמות במפלגת הליכוד. בשתי האמירות המרכזיות שזכו לביקורת תקפה לבני את ראש הממשלה, בנימין נתניהו. "חשבתי שרוטציה, או שני ראשי ממשלה בפוטנציה, זה טוב על ראש ממשלה אחד באימפוטנציה", אמרה. "בוז'י ואני, יש לנו זוגיות יציבה... החלטנו מראש שאנחנו לא נריב, אתם יודעים, מי שוטף כלים, מי עושה כביסה - אנחנו שנינו נוריד את הזבל ביחד", הוסיפה בהתייחסה לנתניהו. (לצפייה בתכנית המלאה)

>> בחירות 2015: לכל הסקרים, הכתבות והפרשנויות

שר התחבורה, ישראל כץ (ליכוד), מיהר לתקוף אתמול (ראשון) את לבני בדף הפייסבוק שלו. בפוסט שזכה ליותר מ-4,000 לייקים ולכ-350 שיתופים, כתב כץ: "לבני על סמים? אתמול ב'מצב האומה' ראינו דמות הזויה שהטיחה בראש הממשלה גידופים חסרי תקדים: 'אני ובוז'י נוריד את הזבל', 'עדיף שני ראשי ממשלה בפוטנציה מראש ממשלה עם אימפוטנציה'. איזה סגנון ואיזו רמה!" הוא הוסיף כי "מאז שהופסק הקשר עם אבו מאזן היא פשוט יצאה מאיזון. מכורה למגעים עם פלשתינים - לא מסוגלת להיגמל".

יו"ר ועדת הפנים, ח"כ מירי רגב (ליכוד), פרסמה גם היא פוסט בדף הפייסבוק שלה שעסק בסוגיה. "תשמעו בדיחה: ציפי לבני קבלנית ההריסות כבר אמרנו, מתקשה למצוא אתר פסולת שיקלוט את הזבל (פסולת) שהשאירה אחריה בכנסות האחרונות. את זאת אני אומרת, גם בשם חופש הסאטירה בתגובה לדברים הלא מצחיקים שלה במצב האומה", כתבה, וחתמה את דבריה בברכת "יום טוב". גם הפוסט שלה זכה לאלפי לייקים ולמאות שיתופים.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ