העיתונאי אראל סגל דחה את הצעת נתניהו לשריון ברשימת הליכוד

אחרי שבשבועות האחרונים דחו מרים פרץ ומרים פיירברג את הצעת רה"מ להשתלב ברשימה, סירב סגל לאייש את המשבצת ה-11: "בשלב הזה של חיי, אין בי תשוקה לעשייה פוליטית"

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יהונתן ליס
יהונתן ליס

דרוש משוריין: ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מתקשה לאייש את המשבצת ה-11 ברשימת הליכוד לכנסת, שנתונה לבחירתו. בשבועות האחרונים, פעם אחר פעם, כשלו משאים ומתנים שניהל נתניהו עם דמויות מוכרות. היום (שישי) היה זה העיתונאי אראל סגל, שנפגש עם ראש הממשלה והודיע לו כי הוא מוותר על ההצעה.

>>> מה צופים הסקרים לליכוד? כל הסקרים >>> בחירות 2015: כל החדשות והפרשנויות

"אחרי יומיים של התלבטות מהפכת קרביים ולילה של נדודי שינה, הגעתי למסקנה שהתרומה שלי בתקשורת עולה על זו שאוכל לתת בכנסת",  כתב סגל בפייסבוק.  לדבריו, "לפני יומיים פנו אליי ושאלו על היתכנות המהלך וכמובן שאם ראש הממשלה פונה וקורא לבוא לפגישה, אני בא ובוודאי שוקל הצעה שרוב הסיכויים לא תחזור בגלגול הזה. אבל כאמור, אחרי שהפכתי בדבר הלוך והפוך ושוב הלוך, ידעתי שבשלב הזה של חיי, אין בי תשוקה לעשייה פוליטית פרלמנטרית ולהיכנס רק עבור האגו והכבוד זה טיפשי וגס".

סגל לא לבד. בשבועות האחרונים דחו גם מרים פרץ וראש העיר נתניה, מרים פיירברג,  הצעות להשתלב ברשימה. רק בשבוע שעבר אישרו מקורבים לנתניהו כי ניהלו מגעים עם השחקן סשה דמידוב, אך אלה לא הבשילו לפי שעה. במקביל,  כגימיק בחירות, פנה נתניהו לציבור הרחב וביקש שיציעו מועמדים למקום המשוריין. גם המהלך הזה לא הניב תוצאה מרשימה. בליכוד לחצו על ראש הממשלה לאייש במשבצת אשה,  לאחר שרק שתי חברות כנסת נכנסו למקומות ריאליים ברשימה. 

במקביל נבדקה האפשרות לשריין את אבי דיכטר, שנאבק כבר שלושה שבועות עם ציפי חוטובלי על המקום ה-20 ברשימה ובכך לשים קץ לעימות ולשדרג את חוטובלי למקום ה-20. אלא שדיכטר הבהיר כי הוא מסרב לשריון. כך או אחרת, נתניהו יצטרך לקבל את ההחלטה עד ליום חמישי הקרוב, המועד האחרון להגשת הרכב רשימות המפלגות השונות לועדת הבחירות המרכזית. 

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ