ינון מגל לרינו צרור: "אל תרים את הקול כשאתה מדבר עם ימנים"

בשיחה בגל"צ התעקש מס' 6 בבית היהודי לעסוק בעמדותיו הפוליטיות של המראיין והטיח בו - "דבר עם ימנים כמו שאתה מדבר עם אנשים מהשמאל"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

עימות מילולי פרץ הבוקר (חמישי) בתוכנית "מה בוער" בגלי צה"ל בין המגיש רינו צרור לינון מגל, עורך "וואלה" לשעבר ששובץ במקום השישי ברשימת הבית היהודי. מגל תקף את צרור על שאמר ליו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג ש"היה נעים לדבר אתו" בראיון בשבוע שעבר, וטען שצרור נותן עצות למפלגת העבודה בענייני הקמפיין שלה. 

>>בחירות 2015: כל הסקרים והפרשנויות

"אני מבין שאתה רוצה להעביר את הדיון אלי כי זה משחק נפלא", אמר צרור וניסה לברר מדוע מגל מחה על כך ש"ידיעות אחרונות" הציג את צירוף אוחנה לרשימה תחת הכותרת "העלוקה". השיחה התלהטה וינון אמר למראיין: "בבקשה כשאתה מדבר עם אנשים מהימין תשתדל לא להרים את הקול, תדבר אתם כמו שאתה מדבר עם אנשים מהשמאל". צרור בתגובה ענה כי "אני לא אשאל אותך איך לדבר עם X או עם Y ואני לא מרים את הקול עם אנשים שמדברים אתי מהימין. אתה משחק עכשיו משחק תקשורתי מכוון".

צרור הוסיף כי טענתו של מגל לפיה הוא אוהד של מפלגת העבודה היא בגדר הוצאת דיבה, וציין שמגל עדיין לא נבחר לחבר כנסת (הנהנה מחסינות). "אז תתבע אותי דיבה", השיב מגל, "במסגרת תפקידך כעיתונאי אתה מנהל קמפיין נגד הימין ובעד השמאל. לא רק אתה, יש פה גורמים רבים בתקשורת שעושים את זה". בהמשך האשים צרור את מגל בכך שהוא מסית נגד פרופ' יוסי יונה, המתמודד ברשימת המחנה הציוני. "אתה קצת מבין במשפט, ברגעים האחרונים שלך הבנת במשפט, אם אתה תטען 'אמת דיברתי' על סרטון ההסתה שעשית נגד יוסי יונה יקח לבית המשפט בדיוק 30 שניות להרשיע אותך".

מגל כינה את צרור "שופט", "עיתונאי" ו"תליין" וטען כי הציבור לא קונה את עמדתו. "כל מה שעשית בחמש הדקות האחרונות הוא תעמולה שנשענת על דף מסרים, לא ענית על שאלה אחת". צרור ביקש לסיים את הריאיון אולם השניים החלו לכנות זה את זה "חוצפן". "תתבייש, אתה מנצל כלי תקשורת של הצבא בשביל תעמולה שבוע אחרי שבוע. זה מה שאתה עושה", הטיח מגל בצרור, שהשיב כי הוא עושה עבודתו נאמנה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ