שרה נתניהו: יש ניסיון מכוון להשפיל את אשת ראש הממשלה בתפקידה הטבעי כשותפה וכעזר כנגדו

נתניהו מתייחסת לטענות על מעורבותה בעבודתו של ראש הממשלה בראיון ל"מעריב-סופהשבוע", ותוקפת את התקשורת: "כל מי שיש לו משהו רע להגיד עלי הוא פתאום פופולארי מאוד"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

שרה נתניהו התייחסה לטענות על מעורבותה בעבודתו של ראש הממשלה ואמרה כי "יש נשים ואפילו בעלים של חברי כנסת שמעורבים הרבה יותר ממני בעבודתם של בני הזוג שלהם. הוא לא מבקש את עצתי בענייני הממשלה, הביטחון או הכלכלה, שבכולם אני לא מבינה כלום. אבל אחרי הכל, אני פסיכולוגית, והנאמנות שלי אליו לא מוטלת בספק". בראיון שיתפרסם מחר (שישי) ב"מעריב-סופהשבוע" טוענת נתניהו כי "זאת גישה אליטיסטית ושוביניסטית שמאשימה את האשה, שאומרת שהכל חייב להיות באשמת האשה. זאת גישה סקסיסטית מאוד – ניסיון מכוון להשפיל את אשת ראש הממשלה בתפקידה הטבעי כשותפה וכעזר כנגדו".

>>> בחירות 2015: כל החדשות, הפרשנויות והסקרים

בהתייחס לאופן סיקורה בתקשורת אמרה אשת ראש הממשלה כי "כל מי שיש לו משהו רע להגיד עלי הוא פתאום פופולארי מאוד בתקשורת", והוסיפה כי היא "אשה חזקה מאוד, פסיכולוגית ורגשית. אדם רגיל, ממוצע, היה מתמוטט מזמן". לדבריה, היא "נמצאת תחת מבטה של התקשורת מאז 1996. היינו זוג צעיר מהצד הלא נכון של המפה הפוליטית. נראים לא רע, משכילים, עם ילדים קטנים וחמודים. כמו שעיתונאי אמר לי פעם, 'אם היית מהשמאל, את, בדיוק כמו שאת, היית המלכה שלנו".

נתניהו בהשקת קמפיין הליכוד, בחודש שעבר. "אחרי הכל, אני פסיכולוגית"צילום: דודו בכר

נתניהו הוסיפה כי יש להבחין בין עמדת הציבור בעניינה לבין התקשורת. "אנשים ממש מעריכים את מה שאני עושה", היא אומרת. "כשהלכתי לבית החולים לבקר חיילים ב'צוק איתן' או לבקר משפחות שכולות, האנשים שפגשתי תמיד אמרו לי אותו דבר: 'אל תשימי לב לתקשורת, אנחנו אוהבים אותך'".

במפלגת הליכוד חוששים כי קלטת המתעדת שיחת טלפון מביכה שקיימה נתניהו תודלף לתקשורת ערב הבחירות. מדובר ב"שיחת נזיפה" של נתניהו למוניק בן מלך, בת זוגו של ראש עיריית שדרות לשעבר, אלי מויאל, במהלך מבצע "צוק איתן" בעקבות ביקורת שמתח האחרון על תפקודו של ראש הממשלה. מויאל אישר אתמול את דבר קיומה של הקלטת ואמר שהוא תומך בפרסומה, אך הבהיר כי ההחלטה בעניין היא של בת זוגו בלבד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ