הסקרים האחרונים: 4-2 מנדטים מפרידים בין המחנה הציוני לליכוד

כחלון נע בין 8 ל-10 מנדטים, זאת לעומת לפיד, שבארבעה מתוך שישה סקרים מתייצב על 12. בכל סקרי סוף השבוע עוברות מרצ ויחד את אחוז החסימה

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"הארץ"

בסקרי הבחירות האחרונים שפורסמו הבוקר (שישי) ואתמול שומרת רשימת המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג על ההובילה, אך הפער בינה לליכוד בראשות בנימין נתניהו אינו יציב ועומד על 4-2 מנדטים. 

>>> כל הסקרים >>> מי בעד לגליזציה ומי באמת נלחם על שקיפות? השוואנו בין מצעי המפלגות >>> בחירות 2015: כל החדשות והפרשנויות

בסקר "ידיעות אחרונות" שהתפרסם הבוקר גוברת המחנה הציוני על הליכוד בפער של ארבעה מנדטים: 26 מול 22. בסקר "מעריב-סופהשבוע" שהתפרסם גם הוא הבוקר עומד הפער גם כן על ארבעה מנדטים, 25 למחנה הציוני לעומת 21 לליכוד, ואותן תוצאות בדיוק התקבלו גם בסקר "רשת ב'" שפורסם היום. עם זאת, בסקר אתר "וואלה" מהיום הפער בין שתי המפלגות המובילות קטן יותר - המחנה הציוני עם 25 מנדטים לעומת הליכוד עם 23.

אתמול פורסמו שני סקרים נוספים ב"גלובס" ובערוץ הראשון: בראשון הפער הוא ארבעה מנדטים לטובת המחנה הציוני (20-24) ובשני עומד הפער על שלושה מנדטים לטובת הרצוג (22-25). על פי חוקי תעמולת הבחירות, היום הוא היום האחרון לפרסום סקרים. 

שלטי בחירות בתל אביב, השבועצילום: רויטרס

סקר ידיעות נערך ביום חמישי על ידי מכון מדגם בפיקוח ד"ר מינה צמח ומנו גבע בקרב 1,032 נשאלים, המהווים מדגם מייצג של האוכלוסייה. טעות הדגימה המרבית עומדת על 2.5%. בסקר זה הרשימה המשותפת היא השלישית בגודלה עם 13 מנדטים, אחריה הבית היהודי ויש עתיד עם 12 מנדטים כל אחת, כולנו בראשות משה כחלון עם שמונה מנדטים, ש"ס עם שבעה, יהדות התורה עם שישה, ישראל ביתנו ומרצ עם חמישה מנדטים כל אחת ויחד בראשות אלי ישי על סף אחוז החסימה עם ארבעה מנדטים.

סקר מעריב-סופהשבוע נערך בימים רביעי וחמישי בקרב 1,300 נשאלים וטעות הדגימה המרבית עומדת 3%. בסקר זה הרשימה המשותפת ויש עתיד מקבלות שתיהן 13 מנדטים, אחריהן הבית היהודי עם 11 מנדטים, כולנו עם עשרה, ש"ב עם שבעה, יהדות התורה עם שישה, מרצ ויחד עם חמישה כל אחת וישראל ביתנו על סף אחוז החסימה עם ארבעה מנדטים.

סקר רשת ב' נערך ביום חמישי על ידי מכון רפי סמית בקרב 800 נשאלים. טעות הדגימה עומדת על 3.5%. לפי תוצאות הסקר, הרשימה המשותפת מקבלת 13 מנדטים, יש עתיד והבית היהודי מקבלות כל אחת 11 מנדטים, כולנו וש"ס מקבלות תשעה כל אחת, יהדות התורה וישראל ביתנו מקבלות שישה כל אחת, מרצ עם חמישה ויחד עם ארבעה מנדטים.

סקר וואלה נערך בימים רביעי וחמישי על ידי מכון TNS טלסקר. השתתפו בו 1,000 נשאלים וטעות הדגימה המרבית עומדת על 3.1%. בסקר זה מקבלות הרשימה המשותפת ויש עתיד 12 מנדטים כל אחת, הבית היהודי עם 11 מנדטים, כולנו עם תשעה, ש"ס ויהדות התורה עם שבעה כל אחת, ישראל ביתנו עם שישה ויחד ומרצ מקבלות ארבעה כל אחת.

לפי סקר גלובס, שנערך על ידי מכון רפי סמית, הרשימה המשותפת היא גם כן השלישית בגודלה עם 13 מנדטים. יש עתיד והבית היהודי עם 12 מנדטים כל אחת, כולנו וש"ס זוכות לתשעה כל אחת, יהדות התורה וישראל ביתנו עם שישה כל אחת, מרצ עם חמישה ויחד שוב עם ארבעה מנדטים.

הסקר שפורסם בערוץ הראשון נערך על ידי מכון TNS טלסקר. לפי תוצאותיו, הרשימה המשותפת ויש עתיד זוכות ל-12 מנדטים כל אחת, הבית היהודי עם 11, כולנו עם תשעה, ש"ס עם שמונה, יהדות התורה עם שבעה, ישראל ביתנו עם שישה ומרצ ויחד שתיהן עם ארבעה מנדטים.

בסקר האחרון של "הארץ" שפורסם אתמול זוכה רשימת המחנה הציוני ב-24 מנדטים לעומת 21 לליכוד. ממצאי הסקר משקפים את תשובותיהם של הנשאלים שאמרו כי הם "בטוחים שיבואו להצביע". הסקר נערך ביום רביעי בקרב 714 נשאלים וטעות הדגימה המרבית עומדת על 3%. לפי הסקר, הרשימה המשותפת זוכה ל-13 מנדטים, יש עתיד עם 12, הבית היהודי וכולנו עם 11 כל אחת, ש"ס עם שבעה, יהדות התורה ומרצ עם שישה כל אחת, יחד עם חמישה וישראל ביתנו על סף אחוז החסימה עם ארבעה מנדטים בלבד.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ