יעלון הכריז על הקמת מפלגה חדשה: "זה הזמן לקחת אחריות"

בסרטון שפרסם בטוויטר אמר שר הביטחון לשעבר: "זו תהיה מפלגה בלי קונצים. אני קורא לחבירות ולשילובי כוחות כדי להציג אלטרנטיבה להנהגת המדינה"

חיים לוינסון
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
יעלון בכנס של המכון למחקר לביטחון לאומי, ינואר
יעלון בכנס של המכון למחקר לביטחון לאומי, ינוארצילום: מוטי מילרוד
חיים לוינסון

שר הביטחון לשעבר משה יעלון הודיע היום (שלישי) כי הוא מקים מפלגה חדשה. בציוץ בטוויטר כתב היום, "זה הזמן שלנו לקחת אחריות". 

"אני יוצא לדרך בראש מפלגה, כוח פוליטי בהנהגתי בבחירות הקרובות, החשובות כל כך לעתיד מדינת ישראל", אמר בסרטון שצורף לציוץ. "ברשימה אותה אציג בפניכם בקרוב מאוד תמצאו את ארץ ישראל הטובה, הערכית ונקיית הכפיים. זו תהיה מפלגה בלי קונצים. נשים וגברים עתירי ניסיון ועשייה שתוכלו לסמוך עליהם ולתת בנו אמון".

יעלון הוסיף כי הוא פועל ליצירת שיתופי פעולה עם מפלגות נוספות. "אני גם קורא לחבירות, לשילובי כוחות, כדי להציג אלטרנטיבה להנהגת המדינה ופועל כדי לקדם זאת. כל חיי הייתי חייל של המדינה, אני קורא לכם להיכנס איתי אל מתחת לאלונקה ולהביא תקווה לישראל. הגיע הזמן למנהיגות אחרת", אמר.

בחירות 2019 - סיקור נרחב: ראשי הקואליציה החליטו - בחירות ב-9 באפריל // הלו"ז המלא של הבחירות // הימור חייו של נתניהו | יוסי ורטר // משרד המשפטים: הבחירות לא ישפיעו על העבודה בתיקי נתניהו | רויטל חובל // מה יעשה גנץ והאם העבודה תתפרק? השאלות הפתוחות לקראת הבחירות | חיים לוינסון// באופוזיציה מברכים: ברוך שנפטרנו מעונשה של קואליציה זו | יהונתן ליס // כך ניצלה ישראל מכלכלת בחירות מזיקה | מירב ארלוזורוב

הבוקר אישרה ועדת השרים לחקיקה את הצעת חוק פיזור הכנסת. הצעת החוק תובא להצבעה מחר במליאת הכנסת. מוקדם יותר הבוקר הפיץ מזכיר הממשלה צחי ברוורמן את טיוטת החוק, כדי להסמיך את ועדת השרים לחקיקה לאשר אותו. הוא עדכן את חברי הממשלה שהחוק יעלה לשלוש קריאות כבר מחר.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ