משרד עורכי הדין של שמרון ומולכו ילווה את קמפיין הבחירות של הליכוד

לאחר שנחקרו בפרשת הצוללות, הפסיק מולכו לשמש כשליחו של ראש הממשלה והקשר בין שמרון לנתניהו ניתק. את הקמפיין ילווה השותף מיכאל ראבילו, שלו נתניהו הציע בעבר את תפקיד מזכיר הממשלה

חיים לוינסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שמרון בלהב 433 בלוד, ב-2017
שמרון בלהב 433 בלוד, ב-2017. המשטרה המליצה להעמידו לדין בגין תיווך בשוחדצילום: מוטי מילרוד

תנועת הליכוד שכרה את שירותי משרד עורכי הדין דוד שמרון ויצחק מולכו, מקורביו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, כדי ללוות את קמפיין הבחירות של המפלגה. מולכו ושמרון נחקרו בפרשת הצוללות והפרקליטות טרם קבעה אם להעמיד את האחרון לדין. בעקבות החקירה, מולכו הפסיק להיות שליחו המדיני של נתניהו והקשר בין שמרון לראש הממשלה ניתק. 

מולכו. כבר לא משמש בתפקיד רשמיצילום: ניר קידר

המשרד שמרון-מולכו-פרסקי מלווה את הליכוד ואת נתניהו זה שנים רבות. בבחירות האחרונות ב-2015 טיפל המשרד בין היתר במאבק בתנועת V15 ובתגובה לדו"ח מבקר המדינה בעניין מעון ראש הממשלה. 

השותף במשרד מיכאל ראבילו, הוא שיטפל בקמפיין לצד עורך הדין של הליכוד, אבי הלוי. ראבילו החל בתפקידו וכבר סייע לגבש את תשובת הליכוד לעתירת עו"ד שחר בן מאיר לוועדת הבחירות המרכזית, בה דרש לאסור על המפלגה להשתמש בסרטונים של נתניהו לצד חיילי צה"ל. ראבילו ייצג בעבר את שרה נתניהו בכמה מקרים, בין היתר בתביעת הדיבה נגד בן כספית ובתביעות בגין התעללות שהגישו נגדה עובדי המעון מני נפתלי וגיא אליהו. נתניהו הציע בעבר לראבילו את משרת מזכיר הממשלה, אך הוא סירב.

מולכו נחקר בפרשת הצוללות אך המשטרה המליצה לא להעמידו לדין. לעומת זאת, המשטרה הודיעה כי נמצאה תשתית ראייתית נגד שמרון לתיווך בשוחד. שמרון לא הפסיק את עבודתו משרד במהלך חקירותיו והוא ממתין כעת להחלטת הפרקליטות.

מהליכוד נמסר כי אינם מתייחסים לאיוש הקמפיין. ראבילו לא השיב לפניית "הארץ".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ