מאיר כהן: יעלון עשה מסע שופינג מביך בכל המפלגות, כולל יש עתיד

חבר הכנסת ממפלגת יש עתיד תקף את יעלון, שהצטרף למפלגת חוסן לישראל, וכינה אותו "פוליטיקאי סוג ח'". לדבריו, "אם היה מקבל כל מה שרצה הוא היה הולך אחרי יאיר לפיד לכל מקום"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים45

חבר הכנסת מאיר כהן אמר היום (שבת) כי משה יעלון ניסה להצטרף למפלגת יש עתיד לפני כחודשיים, אך לא קיבל מה שרצה מיו"ר המפלגה יאיר לפיד. לדברי כהן, "אני לא רוצה לספר על מסע השופינג המביך של בוגי בכל המפלגות כולל מפלגת יש עתיד". כהן אמר את הדברים בתגובה להתבטאותו של יעלון, שלפיה לפיד לא צריך להיות מספר אחד במקרה של איחוד עם גנץ.

כהן הוסיף באירוע שבתרבות בבאר שבע כי יעלון הוא "פוליטיקאי דרג ח'", וכי "אם היה מקבל כל מה שרוצה היה הולך אחרי יאיר לפיד לכל מקום, ברגע שאמרנו לו לא הוא תוקף את לפיד. שיתבייש לו". כהן התייחס גם למפלגת חוסן לישראל, שאליה הצטרף לבסוף יעלון. לדבריו, "אני רוצה לשמוע ממפלגת חוסן ישראל יותר מהות. גנץ אדם ראוי וערכי".

באשר לאיחוד בין המפלגות יש עתיד וחוסן לישראל - שלפי הסקרים - אמר כהן כי לדעתו לפיד צריך להוביל את הגוש. לדבריו, "אני אומר ליאיר לפיד רק אתה צריך להוביל את הגוש הזה, זו עמדתי מתוך היכרות עם הנבחרת הטובה ביותר".

ממפלגת "חוסן לישראל - תל"ם" נמסר בתגובה: "חבל שיש כאלה ביש עתיד שנלחצים ומפיצים כזבים. יעלון לא ביקש להצטרף ליש עתיד, השיח עסק אך ורק בבחינת אפשרות לחיבורים בין מפלגות. נקווה שמאיר כהן יפנים: יש עתיד בחיבורים - אין עתיד בשקרים".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ