יהונתן ליס
יהונתן ליס

האלוף במילואים טל רוסו מצטרף למפלגת העבודה - כך הודיעה הערב (שלישי) דוברות המפלגה. הוא ישוריין במקום השני ברשימה, השמור לבחירת היו"ר אבי גבאי. רוסו כיהן בין השאר כמפקד פיקוד הדרום, כמפקד מפקדת העומק וכראש אגף המבצעים בצה"ל. הוא צפוי להציג את מועמדותו באופן רשמי מחר בצהריים, במסיבת עיתונאים משותפת עם גבאי.

אתמול פורסם כי ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', סירב להצעת גבאי לשריון במקום השני. דנילוביץ' אמר: "בשלוש מערכות הבחירות האחרונות לכנסת קיבלתי הצעות ממפלגות שונות. הודיתי בנימוס והודעתי אז וכך גם הפעם, לכל הפונים, שאני רואה בשליחותי הציבורית בנגב משימה לאומית". בתוך כך, חיים ילין - שפרש בימים האחרונים מ"יש עתיד" - לא נעתר לבקשת גבאי שישתבץ במקום העשירי ברשימת העבודה. ילין סירב מאחר שחש לדבריו אי נוחות במעבר ממפלגה אחת לשנייה תוך זמן קצר.

ממפלגת העבודה נמסר שהם לא מתייחסים לסוגיית השריונים ברשימת המפלגה. גבאי מבקש לגוון את הרשימה הקיימת באמצעות דמויות שמשקפות ערכים או תפיסות עולם שאינן באות לידי ביטוי ברשימה הקיימת, ובוחן בין היתר את צירופה של ח״כ יעל כהן פארן מהתנועה, המייצגת את התנועה הירוקה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ