אבישי עברי מתנצל על סרטון הליכוד: "הכאב של השכול הניע אותי"

חבר צוות קמפיין הליכוד, שהושעה מתפקידו לאחר שאמר "גנץ זה שמאל ושמאל זה מסוכן" על רקע בית עלמין צבאי, כתב הבוקר: "מתנצל בפני כל משפחה שכולה שנפגעה". נתניהו כינה את הסרטון "טעות עריכה מצערת"

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
סרטון הליכוד TV
הארץ

אבישי עברי, שקריין את סרטון הליכוד שתקף את בני גנץ ומפלגות השמאל על רקע תצלום של בית עלמין צבאי, התנצל היום (שישי) על השימוש בתמונה. "אני מתנצל בכנות בפני כל משפחה שכולה שנפגעה מהסרטון שעלה בליכודTV", כתב עברי בציוץ בטוויטר, "הכאב של השכול הוא מה שהניע אותי מלכתחילה לעסוק בתחום הזה ולהשפיע פוליטית. כל מי ששותף לכאב הזה הוא אחי, בלי קשר לדעותיו, והלוואי שמי שנפגע מהסרטון יראה בהתנצלות הזאת התנצלות אישית".

ההתנצלות של עברי

הסרטון המדובר פורסם ביום שלישי, ובו אומר עברי כשתמונת בית העלמין מאחוריו: "מנסים להסתיר ולטשטש, אבל הציבור לא טיפש. גנץ זה שמאל ושמאל זה מסוכן". לאחר הביקורת שספג הסרטון נמסר מהליכוד כי האחראים לשידור הושעו עד להודעה חדשה. בין המושעים המגיש עברי והאחראי על הליכוד TV, אבי כהן. 

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מסר בתגובה לביקורת על הסרטון: "מיד כשדווחתי על טעות העריכה המצערת שנעשתה במטה הליכוד, הנחיתי להסיר את התמונה, לתחקר את האירוע ולנקוט צעדים נגד האחראים לתקלה". למחרת פרסום הסרטון הגיב אליו השר לשעבר גדעון סער, המתמודד ברשימת הליכוד לכנסת, וכינה אותו "טעות חמורה בשיקול הדעת, וסתירה חזיתית לערכי הליכוד".

עברי הגיב ביום שלישי לביקורת שהפנה נגדו העיתונאי חיים הר-זהב וכתב בטוויטר: "חברים שלי שוכבים מתחת לאבנים האלה בגללכם, במקומך הייתי סותם. חלקם נפלו שלא לצורך בגלל הפנטזיות שלכם. ואם אצליח להציל אפילו נפש אחת מליפול חלל על מזבח ההזיות שלכם זה שווה לי הכל".

יו"ר ארגון ההנצחה יד לבנים, אלי בן שם, מסר אז בתגובה כי "מדובר באירוע חמור שפגע ברגשות המשפחות השכולות. תניחו לנו, תניחו לילדים שלנו. תוציאו את חיילי צה"ל מהשיח הפוליטי".

תגיות:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ