חיים לוינסון
חיים לוינסון

יו"ר כחול לבן, בני גנץ, הבהיר הבוקר (שלישי) כי לא יישב עם בנימין נתניהו באותה ממשלה לאחר הבחירות. זאת לאחר שאתמול פורסמה הקלטה שבה נשמע גנץ אומר שקיימת אפשרות לחבירה לנתניהו, אף שפסל זאת בעבר.

הבוקר אמר גנץ כי "הדברים בהקלטה נאמרו לפני שנחשפו במלואם פרטי כתבי האישום החמורים נגד נתניהו ובוודאי לפני שהתברר שקיבל 16 מיליון שקל בעסקה סיבובית על הצוללות ושיקר לציבור בנושאים ביטחוניים חמורים". לדברי גנץ, "אני אומר, לא בהקלטה אנונימית, אלא בגלוי ובקולי: לא אשב עם נתניהו בממשלה". עם זאת, דברי גנץ בהקלטה נאמרו לאחר פרסום כתב החשדות נגד נתניהו, ולאחר שפרטיו כבר היו ידועים. להאזנה להקלטה:

בהקלטה שפורסמה בחדשות 13 התייחס גנץ לנאום שבו אמר שלא יישב עם נתניהו לאחר פרסום החלטת היועץ המשפטי לממשלה להעמידו לדין: "בחרתי את צמד המילים 'בסיטואציה שנוצרה', בשביל לא עד הסוף לסגור את הדלת ולנעול אותה. היא תהיה סגורה, לא נעולה". עוד אמר בהקלטה: "עכשיו כמו שראינו, החיים דינמיים, הסיטואציה יכולה להשתנות, טראמפ יגיש תוכנית, אני אנצח, טראמפ יגיש תוכנית. טוב, מה עכשיו?".

לדבריו, נתניהו "פשוט מכר את המדינה. עכשיו הוא יעשה חוק צרפתי, אז אני עכשיו אשאר אדיש לסיפור הזה ואני לא אמכור את נשמתי ולא אעשה קואליציה עם החרדים? אני שולח לכם דף ריק, חתום למטה בני גנץ, שני שליש דף שלכם תמלאו למטה מה שאתם רוצים, תשאירו לי שליש, אני אמלא מה שאני רוצה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ