כל הקמפיין הם רקדו, וביום הבחירות שקד ובנט נזכרים להיות רציניים

בסרטון חמור סבר כמו מודעת אבל, יושבת שקד באולפן אפלולי עם פתק נ' ומסבירה אילו נסים הוא יכול לחולל. מה שתופס את העין יותר מכל זו ההבטחה "לטפל במסתננים בדרום תל אביב"

מורן שריר - צרובה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שקד מצביעה היום בתל אביב. הבדיחות אופסנו בארון
מורן שריר - צרובה

הבחירות האלה עברו על איילת ונפתלי בריקודים. את המסרים התוקפניים שלהם נגד חמאס ובית המשפט הגבוה לצדק, הם ניסו להעביר בדרך כלל באמצעות גימיקים והומור (או גירסת הפרווה הכשרה למה שאנחנו מכנים "הומור"). 

זוכרים כמובן את הפרסומת הארוטית לבושם "פאשיזם" ואת המונולוג הקריפי שנפתלי בנט מפנה לתהליך השלום בעודו חופן יונה בכיכר רבין (זו היתה פרובוקציה עלובה לתקוף את מחנה השמאל באתר הפיזי שבו הוא איבד המנהיג שלו. עלובה משום הוולגריות שבניסיון לגרור מהבוידעם פרה קדושה רק כדי לשחוט אותה. הרי ה"שלום" בכלל לא היה חלק מבחירות 2019. בכל מקרה הטריק לא עבד והסרטון לא באמת חדר לשיח. פשוט בגלל שהמראה של שר חינוך מדבר אל בעל כנף בשילוב של תשוקה, רצחנות ותמהונות, גרמו לתודעה הציבורית להקיא את התשדיר הזה).

היו עוד סרטונים מוזרים או מצחיקים. רק יומיים לפני הבחירות שקד ובנט שחררו קליפ לדואט שבמרכזו גירושים בין זוג נשוי (הוא מייצג את צה"ל - היא בג"ץ), והמבוכה רבה. היום, יום הבחירות, הבדיחות אופסנו בארון. המערכונים נזרקו לפח. בסרטון חמור סבר כמו מודעת אבל, יושבת שקד באולפן אפלולי עם פתק נ' ומסבירה למצביעים שזה לא סתם פתק. כלומר - בניגוד לדחקות שהם הריצו כל הקמפיין, הבחירות האלה הן לא צחוק.

שקד מפרטת את כל הנסים שפתק פלאי אחד יכול להגשים (לאזן את בג"ץ, לגבות את החיילים, לדאוג לשוק חופשי ועוד). מה שתופס את העין יותר מכל שאר הבטחות הבחירות שבסרטון, זו ההתחייבות "לטפל במסתננים בדרום תל אביב". שקד לא אומרת שהיא תטפל ב"בעיית המסתננים", אלא במסתננים עצמם. מעניין אם הטיפול הזה ייעשה בספא.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ