ברק פרסם הבטחות בחירות "מגבול הצפון", בסרטון שלא צולם בגבול הצפון

יו"ר ישראל דמוקרטית הבטיח בין היתר לחוקק חוקה, נישואים אזרחיים ותחבורה ציבורית בשבת, אולם הגבול שנראה מאחוריו הוא רקע גרפי שהודבק בעריכה

חיים לוינסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חיים לוינסון

יו"ר ישראל דמוקרטית, אהוד ברק, פרסם היום (ראשון) סרטון עמוס בהבטחות בחירות, שבמהלכו אמר: "היום כאן מגבול הצפון אני מתחייב להחזיר את הדמוקרטיה". אולם ל"הארץ" נודע כי ראש הממשלה לשעבר צילם את הסרטון באולפן וכלל לא נסע לצפון. בין היתר הבטיח ברק בסרטון לחוקק חוקה, נישואים אזרחיים ותחבורה ציבורית בשבת.

"גבול הצפון" שנראה בסרטון מאחורי ברק הוא רקע גרפי שהודבק בעריכה. המצלמה שמתמקדת בברק מתקרבת ומתרחקת, אבל הרקע נשאר באותו גודל. בסרטון אמר ברק כי "אחרי שנים ארוכות בהן דיממנו ללא תוחלת בלבנון התחייבתי ב-99' שאם אבחר אחזיר את הבנים הביתה, היום כאן מגבול הצפון אני מתחייב להחזיר את הדמוקרטיה". ברק אמר על ההבטחות שלו בסרטון: "אפשר לאהוב את זה, או לא. דבר אחד בטוח - כשאני מתחייב, זה קורה".

ממטה ישראל דמוקרטית נמסר בתגובה: "לשחיתות של ביבי אין גבול. את זה כבר יודעים כולם. ברק כשמאחוריו גבול הצפון מתחייב שכמו שהוציא אותנו מהבוץ הלבנוני הוא יוציא אותנו גם מהבוץ שביבי הטביע בו את כולנו. וכשברק מתחייב זה קורה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ