סער מבקש לפייס את בנט: "ההתגוששות בינינו משרתת רק את נתניהו"

הארץ
סער ובנט במליאת הכנסת ב-2013
הארץ

ראש מפלגת תקווה חדשה, גדעון סער, קרא לראש מפלגת ימינה נפתלי בנט להפסיק את ההתקפות ההדדיות ביניהם, שלדבריו מסייעות רק לראש הממשלה בנימין נתניהו. "לישראל חשוב שנלך ביחד ונעשה שינוי במדינה", כתב סער בטוויטר, "טובת המדינה מחייבת את החלפת נתניהו כדי לאחד את העם ולהקים ממשלה יציבה. תקווה חדשה תתמקד רק בכך. אתה לא היריב שלנו והמשך ההתגוששות בינינו תשרת רק את נתניהו. לפיכך, היא תיפסק מצדנו, גם אם זה יהיה באופן חד-צדדי".

אתמול פורסם בחדשות 12 כי סער קידם ברשת כתבות שליליות על בנט באופן אנונימי. לפי הפרסום, מפלגת ימינה פנתה לוועדת הבחירות המרכזית של הכנסת בעתירה נגד חברת "אאוטבריין" העולמית שקידמה ברשת את התוכן נגד בנט, באופן אנונימי, וכי לעתירה השיבו עורכי הדין של סער ותקווה חדשה.

בראיון לאולפן אתר "סרוגים" שפורסם השבוע טען סער כי "בנט עשה כל הזמן קמפיין, אני לא הקמתי חמש מפלגות בשנים האחרונות, בנט כן", והוסיף כי "בנט לא דרך בכנסת גם בנושאים שקשורים לקורונה. לצערי אני שומע מימינה התקפות אישיות מיום אחרי שהקמתי את המפלגה".

בנט מצדו מסר אתמול בתגובה לפרסום בחדשות 12: "בזמן שאני נלחם בשנה האחרונה נגד הקורונה, סער פעל בחשכה להפיץ את קורונת השנאה בקמפיין נכלולי, פחדני ולא חוקי. גדעון - ככה לא בונים אחדות. אני אמשיך לדאוג רק לאזרחי ישראל". בראיון בפגוש את העיתונות בחודש שעבר אמר בנט על סער: "בשנה הכי קשה לעם ישראל מה עשית? התעסקת בלהקים מפלגות? תן דין וחשבון. איפה היית?".

תגובות