ינון מגל: השמאל הקיצוני - "כמו חיידק טורף במוח"

הח"כ כתב בפייסבוק כי "האנשים שהמציאו עם וקבעו שיש פה אפרטהייד חותרים עכשיו לפגוע ביחסינו עם ארה"ב". כדוגמה, ציין את טוריו של גדעון לוי: "צריך לקרוא כדי להבין עד לאיפה הגיע הטירוף"

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
"הארץ"

ח"כ ינון מגל (הבית היהודי) מתח היום (ראשון) ביקורת על מה שכינה "השמאל הקיצוני" בכלל ועל טוריו של עיתונאי "הארץ" גדעון לוי בפרט, וכתב כי הם "כמו חיידק טורף שפוגע במוח".

בפוסט שפרסם בדף הפייסבוק שלו, כתב מגל כי "אחרי שגמר להסית את אירופה נגד ישראל, השמאל הקיצוני הישראלי פועל עכשיו לעשות את אותו הדבר באמריקה. האנשים שהמציאו עם, שקבעו שהוא צריך מדינה (על אדמות ארץ ישראל כמובן), עודדו חרמות על המדינה הציונית, העלילו עלילות שווא, קבעו בשקר שיש פה אפרטהייד, קידמו גינויים נגד ישראל, טסו סביב העולם להוציא את דיבתנו רעה לכל כנס מסביב לגלובוס (אחלה ג'וב), חותרים עכשיו לפגוע ביחסינו עם ארצות הברית".

לכל טוריו האחרונים של גדעון לוי

מגל הוסיף: "צריך לקרוא את טוריו האחרונים בעניין של גדעון לוי שעיתון 'הארץ' מפרסם כדי להבין עד לאיפה הגיע הטירוף. כמו חיידק טורף שפוגע במוח". אל הפוסט שלו צירף חבר הכנסת תצלום של טורו של לוי בהארץ, "ארצות הברית של ישראל".

עוד כתב מגל כי "הטורים האלה מתורגמים יום יום לאנגלית ונקראים בבירות העולם. קשה להעריך את הנזק שהמלייה הזה עשה ועושה לישראל. בעצם אפשר לראות את מצבנו המדיני והביטחוני. לשמאל הקיצוני הישראלי יש עליו אחריות רבה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ