ועדת הבחירות דוחה את טענת הליכוד לסחבת מכוונת בהעברת פרוטוקולים מהקלפיות

בליכוד טענו כי בקשתם לקבל את המסמכים נענתה ב"תירוצים הזויים". הוועדה מסרה בתגובה כי כל החומר יימסר עד יום ראשון בבוקר, וכי היא דוחה את הניסיון לקעקע את אמינותה

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספירת הקולות במעטפות הכפולות בכנסת, השבוע
ספירת הקולות במעטפות הכפולות בכנסת, השבועצילום: אמיר לוי
יהונתן ליס
יהונתן ליס

ועדת הבחירות המרכזית דחתה היום (שישי) את טענות הליכוד לסחבת בהעברת הפרוטוקולים של הקלפיות לידי המפלגה. "ועדת הבחירות המרכזית דוחה מכל וכל את הנסיונות החוזרים ונשנים על ידי נציגים מסיעת הליכוד להטיל דופי בעבודתם המקצועית והמסורה של עובדי הוועדה ולקעקע את אמינותה", נמסר מהוועדה.

הבוקר האשימו בליכוד כי הוועדה נמנעת במכוון מלהעביר למפלגה את הפרוטוקולים. "הליכוד רואה בחומרה רבה את הסחבת המכוונת בהעברת הפרוטוקולים וגיליונות הספירה של הקלפיות", נאמר בהודעת המפלגה. "חרף פניות חוזרות ונשנות אנו נענים בשלל תירוצים הזויים ובלתי מתקבלים על הדעת. הליכוד הודיע כי בכוונתו לעתור לבג"ץ כדי להבטיח את תיקון השגיאות בספירת הקולות לפני פרסום תוצאות הבחירות הסופיות באופן רשמי.

דוד ביטן בכנסת, בינוארצילום: אמיל סלמן

בתגובה הודיעה הוועדה: "בהמשך לפנייתו של חבר הכנסת דוד ביטן, הועברו אתמול כמחצית מהחומרים המבוקשים לידי הליכוד, ולאחר עבודה מאומצת, מסביב לשעון, הועברו לנציגי הליכוד הבוקר כמעט 90% מכלל החומרים המבוקשים. עם צאת השבת עשרות עובדים מטעם הוועדה יתייצבו להשלים את הכנת החומרים, כך שהם יימסרו, ככל הנראה, ביום ראשון בבוקר".

בהודעת הוועדה נאמר עוד כי נציגי הליכוד נכחו בכל הקלפיות ויכלו לקבל עותקים מהמסמכים המבוקשים כבר ביום הבחירות.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ