תוצאות בחירות 2019: כך תיראה הכנסת ה-21

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מליאת הכנסת, ביולי
מליאת הכנסת, ביוליצילום: אוליבייה פיטוסי
הארץ
הארץ

עם ספירת 95% מתוצאות האמת של בחירות 2019, מסתמן כי גוש הימין מוביל עם 65 מנדטים לעומת 55 לגוש המרכז-שמאל. בימים הקרובים ייספרו הקולות במעטפות הכפולות שבהן הצביעו בין היתר חיילים ונכים. התוצאות הסופיות אמורות להתקבל לפי הערכות עד יום שישי, כשלפי החוק יש לסיים את ספירת הקולות עד 17 באפריל.

מספר המנדטים ורשימת הח"כים המסתמנת לאחר ספירת 95% מהקולות

הליכוד (35 מנדטים): בנימין נתניהו, יולי אדלשטיין, ישראל כץ, גלעד ארדן, גדעון סער, מירי רגב, יריב לוין, יואב גלנט, ניר ברקת, גילה גמליאל, אבי דיכטר, זאב אלקין, חיים כץ, צחי הנגבי, אופיר אקוניס, יובל שטייניץ, ציפי חוטובלי, דוד אמסלם, אמיר אוחנה, אופיר כץ, אתי עטייה, יואב קיש, דוד ביטן, קרן ברק, שלמה קרעי, מיקי זוהר, אלי בן דהן, שרן השכל, מיכל שיר, קטי שטרית, פטין מולא, מאי גולן, עוזי דיין, אריאל קלנר, הילה אוסנת מארק.

כחול לבן (35 מנדטים): בני גנץ, יאיר לפיד, משה יעלון, גבי אשכנזי, אבי ניסנקורן, מאיר כהן, מיקי חיימוביץ', עפר שלח, יועז הנדל, אורנה ברביבאי, מיכאל ביטון, חילי טרופר, יעל גרמן, צבי האוזר, אורית פרקש הכהן, קארין אלהרר, מירב כהן, יואל רזבוזוב, אסף זמיר, יזהר שי, אלעזר שטרן, מיקי לוי, עומר ינקלביץ', פנינה תמנו שטה, רדיד כמאל מריח, רם בן ברק, אלון שוסטר, יואב סגלוביץ', רם שפע, בועז טופורובסקי, אורלי פרומן, איתן גינזבורג, גדי יברקן, עידן רול, יוראי להב הרצנו.

ש"ס (8 מנדטים): אריה דרעי, יצחק כהן, משולם נהרי, יעקב מרגי, יואב בן צור, מיכאל מלכיאלי, משה ארבל, ינון אזולאי.

יהדות התורה (8 מנדטים): יעקב ליצמן, משה גפני, מאיר פרוש, אורי מקלב, יעקב טסלר, יעקב אשר, ישראל אייכלר, יצחק פינדרוס.

העבודה (6 מנדטים): אבי גבאי, טל רוסו, איציק שמולי, סתיו שפיר, שלי יחימוביץ, עמיר פרץ.

חד"ש-תע"ל (6 מנדטים): איימן עודה, אחמד טיבי, עאידה תומא סלימאן, אוסאמה סעדי, עופר כסיף, יוסף ג'באריו.

ישראל ביתנו (5 מנדטים): אביגדור ליברמן, עודד פורר, יבגני סובה, אלי אבידר, יוליה מלינובסקי.

איחוד הימין (5 מנדטים): רפי פרץ, בצלאל סמוטריץ, מוטי יוגב, אופיר סופר, עידית סלמן.

כולנו (4 מנדטים): משה כחלון, אלי כהן, יפעת שאשא ביטון, רועי פולקמן.

מרצ (4 מנדטים): תמר זנדברג, אילן גילאון, מיכל רוזין, עיסאווי פריג'.

רע"ם-בל"ד (4 מנדטים): עבאס מנסור, מטאנס שחאדה, עבד אלחכים חאג' יחיא, היבא יזבק.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ