מבקר התעמולה |

רק תנו לו אנשים: עמיר פרץ פשוט רוצה שהציבור יאהב אותו

בעוד ראשי המפלגות האחרים עסוקים בהטחת רפש, יו"ר העבודה מציג את עצמו לוחץ ידיים, מחבק ומנשק. המסרים אמנם אווריריים ולעתים דווקא הפעולה הקשה היא הנחוצה, אך פרץ מעדיף להיות פשוט וחיובי: "אני אוהב בני אדם"

דני בר-און
דני בר-און
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דני בר-און
דני בר-און

בעוד המקורב לצלם הנשים החובב מפליא את סרטוניו הארסיים בחברו של המואשם בסחר בנערות, עמיר פרץ נוגע באנשים. זה הקו שלו, והוא חזר עליו שוב ושוב בסרטונים שפרסם בימים האחרונים, רגע לפני שהודיע על האיחוד עם "גשר" בראשות אורלי לוי-אבקסיס: אני איש של אנשים, אני לוחץ ידיים, אני מנשק, אני מחבק.

בסרטון האחרון שפרסם, לא פחות מ-20 שניות יקרות מוקדשות למפגש בין פרץ לפועל של "חיפה כימיקלים" ב-2002. "מאיימים עלינו בפיטורים, אם לא אנחנו המדינה הזו תלך לקיבינימט. תציל אותנו", אומר העובד וקולו נשבר. פרץ לא משיב אפילו מלה, אלא פשוט אוסף את העובד המתייפח אל בין זרועותיו. יכול להיות שמבחינת האינטרס הציבורי מוטב היה שחברת חיפה כימיקלים דווקא תלך קיבינימט: באותה שנה ממש היא הזרימה חומרים מזהמים לקישון ואף נקנסה על כך בחצי מיליון שקל. שלא לדבר על זיהום האוויר. אבל זה לא חשוב עכשיו - העניין הוא שפרץ יודע לחבק. זה הפורטה שלו. 

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ