נתניהו מעלה הילוך בקמפיין נגד המחנה הציוני: "מי יענה לטלפון האדום"

בסרטון אנימציה שפרסם ראש הממשלה, נראים הרצוג ולבני מבוהלים כשנשיא ארה"ב מתקשר ב"קו הנזיפות", ומתווכים ביניהם מי צריך לענות הפעם

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"הארץ"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מעלה הילוך בקמפיין נגד המחנה הציוני. בסרטון אנימציה שפרסם היום (שישי) נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו נראות דמויותיהם של יצחק הרצוג וציפי לבני מתווכחות מי צריך לענות לטלפון האדום. השניים מוצגים כהיסטרים כשנשיא ארה"ב ברק אובמה מתקשר ב"קו הנזיפות", ומטילים את האחריות לענות אחד על השנייה, ולהפך.  "אבל אנחנו ברוטציה", אומר הרצוג ולבני משיבה: "נכון, אבל היום אתה צריך לענות". השניים ממשיכים להתווכח ואף מהם לא עונה. הסרטון מסתיים בכיתוב "ברגע האמת, נתניהו".

>>> בחירות 2015: כל החדשות, הפרשנויות והסקרים

"הבחירות האלה הן על השאלה מי יענה לטלפון האדום בירושלים, והן גם ובעיקר על מה ייאמר בטלפון האדום הזה"', כתב נתניהו לצד הסרטון. "קל מאוד לקבל מחיאות כפיים וליטופים מהקהילה הבינלאומית. כל מה שצריך לעשות בשביל זה הוא להיכנע ללחצים הבינלאומיים ולהסכים להקמת חמאסטן שנייה ליד תל אביב וירושלים, כפי שרוצים ציפי ובוז׳י".

אתמול העלה ראש הממשלה פוסט לפייסבוק עם מסרים זהים לקמפיין ה"אנטי ציוני" שמנהלת מפלגת הבית היהודי נגד התבטאויות הח"כים שנבחרו השבוע לרשימת העבודה. "מפלגת העבודה בחרה רשימה של שמאל קיצוני ואנטי ציוני", כתב נתניהו. "תהום פעורה בין הליכוד בראשותי לבין העבודה שכוללת אנשים שאומרים: 'נשים ישראליות לא צריכות לשלוח את ילדיהן לצבא', 'התקווה הוא שיר גזעני', 'הזהות הפלסטינית שלי חזקה מזו הישראלית'".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ