ש"ס מציגה: לא דואגים למעמד הביניים, אלא ל"שני מיליון שקופים"

בסרטון שפרסם אריה דרעי מוצג המעמד הבינוני כעסוק בעצמו ומתנשא על הסובבים אותו - בהם, מתדלקים, מנקים וקבצנים. וגם: הבית היהודי נגד הליכוד וישראל ביתנו

מאיה הורודניצ'אנו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מאיה הורודניצ'אנו

לאחר הסערה סביב הקלטת הרב עובדיה והעימות בין אריה דרעי ואלי ישי, בש"ס פתחו בקמפיין בחירות ברשת. בסרטון שפרסם דרעי, נראים אנשי מעמד הביניים מלינים על מצבם, בעוד אלה המשתייכים למעמד הסוציו-אקונומי הנמוך מוצגים כשקופים. "כולם מדברים על מעמד הביניים, אבל מי ידאג ללמעלה משני מיליון ישראלים עניים?", כתב דרעי לצד הסרטון שפרסם. "בעיני כולם הם שקופים, אבל לא בשבילנו! ש״ס - המהפכה חוזרת!".

>>> האם ש"ס מצליחה להתרומם? לכל הסקרים >>> בחירות 2015: כל הכתבות והפרשנויות

בסרטון, נראים שני צעירים יושבים על ספסל ומלינים על שכר הדירה בתל אביב, וכשקבצן מבקש מהם כסף לאכול, הם מסרבים. בסצנה אחרת, קונה בסופר מתלוננת על המחירים ביחס לברלין, אולם נוזפת בעובדת שאורזת את מצרכיה. בקטע נוסף, מלין הנהג על מחיר הדלק, אך צועק על המתדלק ששוטף את שמשת רכבו עבור כמה שקלים. "לא פשוט להיות במעמד הביניים, אבל אנחנו בש"ס לא דואגים להם", נאמר בסוף הסרטון. "אנחנו נדאג קודם כל לשני מיליון הישראלים השקופים שנמצאים מתחת לקו העוני ול-930 אלף הילדים הרעבים השקופים בישראל". 

בנוסף, בבית היהודי לא נותרו חייבים אחרי סרטון הגנון של ראש הממשלה בנימין נתניהו ותוקפים בחזרה. הסרטון שפורסם בעמוד הפייסבוק של המפלגה אתמול מתבסס על ההצבעה באו"ם בכ"ט בנובמבר, אולם כעת מדובר בתוצאות ההצבעה על הקמת מדינה פלסטינית ב-2015.  לפי הסרטון, מרצ, העבודה, ש"ס, יש עתיד והליכוד תומכות בהקמת המדינה, בעוד הבית היהודי היא היחידה שמתנגדת בתוקף. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ