יוקר המחיה, אובמה ואיראן - מני נפתלי אשם בהכל

לאחר שנתניהו האשים את אב הבית בהוצאות המעון הגבוהות, יצאו במחנה הציוני בקמפיין סאטירי המציג את נפתלי כאחראי לכל תחלואות המדינה. וגם, השר אריאל מציג את תוכנית הגרעין שלו

מאיה הורודניצ'אנו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מאיה הורודניצ'אנו

בעקבות ניסיונו של ראש הממשלה בנימין נתניהו להטיל על אב הבית לשעבר מני נפתלי את האחריות להוצאות הגבוהות במעונו, יצאו במחנה הציוני בקמפיין הלועג לנתניהו ומציג את נפתלי כאחראי לכל הבעיות במדינה. בסרטון שפורסם הבוקר (חמישי) מוצגים מפגינים כביכול מול ביתו של נפתלי שקוראים: "היום התגלה האשם האמיתי", ומטילים עליו את האחריות למתיחות עם נשיא ארה"ב ברק אובמה, לקסאמים, למנהרות, למצב החינוך ובתי החולים ועוד. "מני נכשלת, לך הביתה", קוראים המפגינים.  

> > בחירות 2015 - כל החדשות, הפרשנויות והסקרים

שר הבינוי אורי אריאל הציג אתמול את "תוכנית הגרעין" שלו. בסרטון שפרסם,נראים חוקרים מתפרצים לחדרו בעת שהוא בוחן איפה להקים גרעין חדש. "אורי אריאל אוהב גרעינים, אה?" אומר לו החוקר, והוא משיב בחיוב. החוקרים מאשימים אותו בסיוע להקמת גרעינים, ובניסיון "לייצר שינוי חברתי. לעזור לאנשים בחינוך, ברווחה". אריאל "מודה באשמה", ואומר: "אנחנו עוזרים לגרעינים המשימתיים בכל הארץ". בסופו של הסרטון, אריאל שואל מה הקשר בין הגרעינים לשב"כ, אולם מתברר כי לא מדובר בחוקרים אלא "בכתבים של הארץ".

ואחרי הסרטון האנטי ויראלי של יש עתיד, כולנו מציגים את "הסרטון הפי 1000 יותר אנטי ויראלי על פעילות יש עתיד בכנסת", שאורכו  רק 3 שעות, 41 דקות ו-51 שניות. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ