בבית היהודי שולחים את ההיפסטר המתנצל לטיפול

בסרטון חדש מסביר בנט שמותר להתנצל, אבל לא כשזה מגיע למסירת שטחים ואהבת יהודים ובעיקר חיילים; המחנה הציוני מגייס את איבגי ומבהיר - זו הדקה ה-89

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

סרטוני התעמולה כבר הגיעו למסך הטלוויזיה, אבל הפוליטיקאים לא מזניחים את הרשת. היום שלפו בבית היהודי את התותחים הכבדים עם סרטון המשך לסרטון ההיפסטר המתנצל שפתח את מתקפת הסרטונים הפוליטיים ברשת.

בסרטון החדש, בנט כהיפסטר מזוקן מגיע לטיפול כדי להיפטר מהתמכרותו להתנצלויות, אך לא מצליח לעשות זאת. בדרכו החוצה הוא פוגש את בנט הדמות עצמו שמסביר ש"לפעמים מותר להתנצל, אבל על דבר אחד אני לא לעולם לא אתנצל. על זה שאני לא אתן שימסרו אפילו ס"מ של אדמת ארץ ישראל לערבים. על זה שאני אוהב את עם ישראל את תורת ישראל ואת חיילי צבא ההגנה לישראל, בכל מקום ובכל מצב".

בעבודה לעומת זאת גייסו את משה איבגי לסרטון קודר ובו הוא מבהיר שזאת הדקה ה-89 להחלפת השלטון. "זאת הדקה ה-89 ומשהו ממש לא טוב קורה פה.  אנחנו מיואשים, מותשים ומקבלים את החדשות הנוראיות ביותר באדישות של חולים סופניים", הוא אומר לפני שהוא עובר למנות שורה ארוכה של בעיות קשות. "כל ילד שלישי במדינה הזאת רעב, זקנים שוכבים במסדרונות של בתי חולים מחכים שעות לטיפול, אנשים בני 40 לוקחים כסף מההורים שלהם כדי לשים אוכל על השולחן של הילדים שלהם", הוא אומר.

בינתיים, במרצ ממשיכים לתקוף את המחנה הציוני, ומזהירים שמי שיצביע לבוז'י עלול להתעורר עם ביבי.

בליכוד מציגים היסטוריה חלופית בסגנון פסוקו של יום: מה יקרה אם המחנה הציוני ינצח, בעזרתם של אלדד היניבי, אייל הארדי וראובן האדלרי, וכמובן לא לשכוח, הממון הזר. הרצוג ולבני מתוארים בסרטון כ"מנהיגים כנועים וחלושים", שייתנו את השטחים ואת ירושלים. "ויכנעו, ויתרפסו, ויכרעו על ברכיהם בפני מלכי ערב ואירופה. ויהיו ישראל ללעג וקלס בעיני האומות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ