מחוברים, גרסת הליכוד

המפלגה פרסמה סרטון תחת השם "מלוכדים", בו נראים המועמדים מצלמים את עצמם ומדברים לצופים בדומה לסדרת הטלוויזיה. וגם: קליפ הבחירות של אילן פלד ויעל פוליאקוב

מאיה הורודניצ'אנו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מאיה הורודניצ'אנו

הליכוד פרסמה סרטון, המתבסס על סדרת הטלוויזיה "מחוברים", תחת השם "מלוכדים", בו נראים מועמדי המפלגה מצלמים את עצמם. בדומה לקליפ הפתיחה של סדרת הטלוויזיה, גם בקמפיין של הליכוד מוצגים חלק ממועמדי הרשימה. בין היתר, נראים בסרטון המועמד אורן חזן עם נוער הליכוד בקיבוץ מדבר למצלמה ואחרי כן מירי רגב באריאל ואופיר אקוניס עם אוטובוס הליכוד באופקים. הסרטון הוצג כפרק ראשון, כך שצפויים עוד פרקים בסדרה. 

>>> שבוע לבחירות: לממוצע של כל הסקרים

לא רק הפוליטיקאים נאבקים על קולות הציבור, אלא גם ערוצי הטלוויזיה מתחרים על הצופים לקראת יום הבחירות. בערוץ הראשון גייסו את אילן פלד ויעל פוליאקוב, ובסרטון שפורסם הם נראים מחופשים למבקשי מקלט ושרים בראפ את שמות המועמדים לכנסת ה-20. התוצאה: משעשעת למדי. השניים ישתתפו ביום הבחירות בשידורי האולפן המרתוניים של ערוץ 1.

והסערה סביב דברי יאיר גרבוז נמשכת. עמיר בניון החליט להגיב לדברים בשיר חדש. "מסתבר שגרבוזון ושכמותו חבורה של גזענים לבנה, ששונאת את כל מי שרוצה להיות יהודי, שונאת מזרחים, שונאת דתיים, שונאת אותך ואותי", שר בניון "עכשיו, אחרי שריח הצ'חצ'חים שוב באוויר, הלבן שוב מנסה לרמוס את השחור". 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ