מאיה הורודניצ'אנו

שלושה וחצי שבועות לבחירות, ובשמאל ובמרכז נמשכים המאבקים הפנים-גושיים. מרצ תוקפת את המחנה הציוני עם סרטון חדש הקורא לא לטעות שלוש פעמים וכולנו מבקשת מהמצביעים לא לטעות פעמיים ולהצביע שוב ליש עתיד.

>> בחירות 2015: כל הסקרים, הדיווחים והפרשנויות

בסרטון של מרצ, שפורסם אתמול (שבת) תחת הכותרת "לא חוזרים על טעות פעם שלישית", נראה אדם שמוחקים לו את הזיכרון על מנת שיסכים לבחור במחנה הציוני, וישכח כי בחירה בלבני ב-2009 ובחירה בלפיד ב-2013 הובילו לממשלת נתניהו. בכולנו מציגים את יו"ר יש עתיד כגמד של בנק הפועלים לצד הכיתוב "מי אתם שתדרכו על יאיר לפיד?". "הבן אדם נתן את החיים שלו לטלוויזיה. היה פרזנטור של בנק הפועלים ועשה להם מיליארדים. אתה את החודש לא גומר. אז מי אתה שתדרוך על יאיר לפיד?", נאמר בסרטון ומצויין כי לפיד, ג'קוזי, וילה, ג'יפ ועוד. "על טעות לא חוזרים פעמיים".

בארגון יוזמת ז'נבה יצאו בקמפיין הקורא לצאת ולהצביע ולבחור בדרך של הסכם שלום. "הם לא מתנצלים ואנחנו לא מתרגלים. למלחמות", נכתב בפוסט לצד הסרטון שמציג בהומור מה לא צריכים מצביעי השמאל לעשות, דוגמת: לא "להסתער לעבר השכנים פרחים", לא לכתוב שיר לשלום, לא להצטלם לתוכנית ריאלטי כדי לדבר על האג'נדה ולא לעבור לברלין. "אז מה כן? אתה יכול להצביע", נאמר בסוף הסרטון.

סרטון של ארגון V15, הקורא להחליף את הממשלה בבחירות הקרובות, זכה למאות אלפי צפיות. בסרטון נראה גבר מתקשר לממשלה ומבקש להחליף אותה, בדומה לשיחה עם שירות לקוחות. "מה, מציעים לך משהו יותר טוב במקום אחר?", שואלת אותו המוקדנית, וכשהוא משיב בחיוב, היא אומרת לו "בוא שלח לי את ההצעה, אנחנו כבר נשווה את התנאים". הגבר מסרב ומועבר לשימור לקוחות, שם מציעים לו, בין היתר, מבצע צבאי ומנוי חינם לישראל היום. לבסוף, הוא מועבר למנהל בנימין נתניהו, ואומר לו: "זה נורא פשוט, מחליפים".

ולסיום, אין דבר שלא עושים עבור עוד קצת תעמולה. למרות מזג האוויר הסוער, יצאה יו"ר התנועה ציפי לבני לפזז במסיבה לקהילה הגאה במועדון בתל אביב. וגם, כמה פוליטיקאים שלא פספסו את ההזדמנות לתמונות בשלג.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ