נתניהו טען שגנץ הבטיח לטיבי ועודה תפקיד שר. הוא שיקר: הפייק ניוז שלפני הבחירות

טרם פתיחת הקלפיות, בליכוד כבר הקליטו הודעות שקריות שאמורות להישלח למאות אלפי מצביעים ביום הבחירות ■ גנץ הודיע על תיקים לאשכנזי ויעלון, ונתניהו טען שהוא חילק תפקידים גם לראשי הרשימה המשותפת

נתניהו בכנסת, בשבוע שעבר

■ המועמדים לכנסת מגבירים את מאמציהם לקראת יום הבחירות מחר (שלישי), ותוך כדי גם מפרסמים יותר פרסומים כוזבים.

■ "הארץ" חשף כי הליכוד כבר הקליט הודעות שמיועדות להישלח מחר, ושנאמר בהן כי "אחוזי ההצבעה במגזר הערבי ובמעוזי השמאל גבוהים מאוד".

■ ראש הממשלה בנימין נתניהו טען בטוויטר שיו"ר כחול לבן בני גנץ כבר חילק תפקידים לראשי הרשימה המשותפת, איימן עודה ואחמד טיבי.

עדכונים

נתניהו: גנץ סגר תפקידים לטיבי ולעודה; יו"ר הרשימה המשותפת: שקרן

ראש הממשלה בנימין נתניהו כתב היום בטוויטר כי יו"ר כחול לבן, בני גנץ, "כבר סגר תיקים ותפקידים לאחמד טיבי, איימן עודה, בוגי יעלון וגבי אשכנזי". נתניהו כתב את הדברים לאחר שגנץ הודיע כי אשכנזי הוא מועמד מפלגתו לתפקיד שר הביטחון ויעלון לתפקיד שר החינוך, אולם יו"ר כחול לבן לא התייחס בדבריו לח"כים מהרשימה המשותפת.

ח"כ יועז הנדל (כחול לבן) לעג לדברי נתניהו, וכתב בתגובה: "ימינה צודקים, נתניהו סגר עם ג'ורג' סורוס ואבו מאזן על פינוי השומרון. עודה וטיבי כנשיא המדינה ברוטציה. ועם החמאס על בניית מגדלי טראמפ כשוחד נגד ירי. זה בתמורה להצבעה על מבקר המדינה. בדיוק כמו שהצביע נתניהו בהתנתקות כך הוא מכוון להתנתק מהגליל. רק ממשלת אחדות לאומית תמנע את הפארודיה".

מוקדם יותר כתב נתניהו: "איזה תפקידים שרים בני גנץ הבטיח לאיימן עודה ואחמד טיבי". עודה ענה לו: "שר לענייני שולח אותך הביתה. שקרן".

הליכוד תזמן הקלטות למחר ב-16:30: "אחוזי ההצבעה במגזר הערבי ובמעוזי השמאל גבוהים מאוד"

בליכוד הקליטו הודעות שצפויות להישלח מחר, יום הבחירות, למאות אלפי אזרחים ובהן יזהירו כי אחוזי ההצבעה בחברה הערבית ו"במעוזי השמאל" גבוהים מאוד. ההקלטות, שהגיעו לידי "הארץ", מתוזמנות לשעה 16:30. מהליכוד נמסר: "הידיעה לא נכונה".

בהקלטה שמיועדת לתפוצה רחבה בקרב קהלים ימנים, נשמע ראש המועצה האזורית בנימין, ישראל גנץ, שכבר יודע שביישובים הערביים "ישנים אחוזי הצבעה גבוהים מאוד".

לידיעה המלאה של חיים לוינסון

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ