בית החולים: שיפור במצבו של השר אורבך, אך הוא לא יצא מכלל סכנה

בסוף השבוע חלה הידרדרות לא צפויה במצבו של השר הסובל ממחלה המטולוגית. אורבך כתב בפייסבוק כי הוא "חייב להקדיש את הזמן לטיפול דחוף ומשמעותי"

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יהונתן ליס
יהונתן ליס

השר לענייני אזרחים ותיקים, אורי אורבך, מאושפז בבית החולים שערי צדק בירושלים, ולדברי מקורבים נשקפת סכנה לחייו. אורבך סובל ממחלה המטולוגית, והוא אושפז לפני כשבועיים לשם טיפול במחלה. בסוף השבוע חלה הידרדרות לא צפויה במצבו הבריאותי. מבית החולים נמסר היום (ראשון) כי חל שיפור במצבו הרפואי של השר, ואולם, הוא עדיין לא יצא מכלל סכנה.

השר אורבך ומשפחתו פנו לציבור בבקשה להתפלל לרפואתו. אורבך התייחס היום למחלתו בדף הפייסבוק שלו: "יקיריי, כעת אני חייב להקדיש את הזמן לטיפול דחוף ומשמעותי למען בריאותי", כתב. "תודה על תפילותיכם ודאגתכם. הימנעו נא מביקורים ומהפצת שמועות. בעזרת ה' ושלוחיו הרופאים אני מקווה לחזור לבריאות איתנה בתוך כל שאר חולי ישראל".

זוהי אינה הפעם הראשונה שבה מחלתו של אורבך משביתה אותו מפעילות: לפני כשנתיים וחצי הוא אושפז למשך חודש בבית החולים לאחר שמצבו הידרדר. אורבך נבחר לראשונה כחבר כנסת ברשימת הבית היהודי ב-2009, לאחר קריירה ענפה כעיתונאי ופובליציסט. הוא נחשב ל"סנדק" שהביא את נפתלי בנט אל שורות המפלגה, והביא לחילופי דורות בהנהגתה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ