תינוקת בת שנה אושפזה לאחר שבלעה כדור אקסטזי

הורי התינוקת הביאו אותה לבית חולים הדסה הר הצופים בירושלים עם חום ודופק של מאתיים פעימות בדקה. היא שוחררה לאחר שיצאה מכלל סכנה. המשטרה פתחה בחקירה

ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים12
ניר חסון

תינוקת בת שנה אושפזה ביום שישי האחרון בבית חולים הדסה הר הצופים בירושלים לאחר שבלעה ככל הנראה כדור אקסטזי. לדברי צוות בית החולים, לכדור היתה השפעה קשה על מערכות הגופה של התינוקת: הדופק שלה עלה לכמאתיים פעימות בדקה והיא היתה בסכנת חיים, אך יצאה מכלל סכנה לאחר טיפול. המשטרה חקרה את הוריה.

זוג ההורים הביא את בתם לבית החולים והאב דיווח כי התינוקת בלעה כנראה כדור. "התיאור שנתן, יחד עם ההתנהגות יוצאת הדופן של התינוקת הנחו אותנו להאמין כי מדובר בכדור ממשפחת סמי ההזיה אקסטזי", אמר ד"ר דוד רכטמן, מנהל המרכז לרפואה דחופה לילדים בהדסה הר הצופים. "לאחר הערכה נוספת ועם עליית חום הגוף, הוחלט לטפל בתינוקת קודם כל באמצעות תרופות הרגעה. עם התייצבותה, העברנו אותה מהמיון למחלקת טיפול נמרץ ילדים, להמשך טיפול. במהלך שהותה במיון לא היה ספק כי התינוקת היתה תלושה לחלוטין מהמציאות מה שניתן להגדיר בלשון פשוטה כמסוממת לחלוטין".

בדיקות כימיות אישרו בהמשך כי התינוקת אכן היתה תחת השפעת אמפטמינים. בהמשך היא שוחררה מהמחלקה לטיפול נמרץ, לאחר שלדברי הצוות יצאה מכלל סכנה. שני הורי התינוקת נחקרו במשטרה בעקבות האירוע והחקירה נמשכת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ